Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert a mostani fiuk/ferfiak...

Miert a mostani fiuk/ferfiak nem hajlandok elfogadni baratnokent egy fogyatekos lanyt/not?

Figyelt kérdés

Normalis a viselkedese minden, egyetemre jar, mindent megtehet...csak van egy fogyatekossaga. A fiuk miert nem hajlandok legalabb csak megprobalni vele egyutt lenni?


Elore is koszonom a valaszokat!


2010. okt. 6. 07:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
majd találsz magadnak egy normális pasast, addig meg nyugodtan várhatsz, nem maradsz le semmiről ;)
2010. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fogyatékossága?
2010. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Abbol all hogy beszedhibas, es rangatja a fejet ( nem tulzasba, de ezreveheto )...ennyi
2010. okt. 6. 08:03
 4/50 eszo ***** válasza:
89%

rólad van szó, mert elég furán fogalmazol..


én nem törödnék az ilyen pasikkal..aki igazán szeret, az majd elfogad olyannak, amilyen vagy!!!

2010. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%

A fogyatékosság nálam nem lenne kizáró ok, férfiként, ha megismerkedem egy lánnyal. Ha egyébként tetszik a külleme és megtaláljuk a közös hangot.

Meg vannak szintén enyhén fogyatékos (tehát nem fulldebil) fiúk is. Az ő köreikben annyiból több az esélyed, hogy nem tartják magukat tökélynek.

2010. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
83%
Hát...én lányként nem tudnék elfogadni pasimként egy fogyatékos fiút.De csak azért,mert édesanyám olyan helyen dolgozik,ahol fogyatékos és autista emberek vannak.És sajnos sok olyat láttam ami...enyhén szólva is furcsa.Van ami már ijesztő.És már látni sem akarom az ilyeneket.Pedig alapjába véve hihetetlen toleráns vagyok...tudom nem szép dolog,sőt...de...:/
2010. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
Egy termeszetgyogyaszt kellene felkeresni, Aki segithetne ezen a probleman, es egy logopedust!
2010. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
93%

Nekem udvarolt egy nem túl jóképű vak fiú, járni akart. Nem azért utasítottam vissza, mert Ő vak hanem, mert nem szerettem úgy ahogyan Ő engem. Inkább összehoztam egy másik lánnyal akitől gyermeke is lett.

Szóal ez nem kéne akadálynak lennie az emberi kapcsolatokban. És annak sem kéne helyénvalónak lennie, hogy mert valaki aki gyengébb vagy nem szimpi akkor keresztbetesznek Neki, suliba a primitívebbek még ki is csúfolják meg is verik... És szerintem az utóbbi nagyobb fogyatékosság! Mármint az aki nem fogadja el a másikat olyannak amilyen.

2010. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
67%
Én nőként nem kezdenék fogyatékos férfival. Ez van, szerintem nem biztos, hogy egészséges kapcsolat lenne az ilyen. Egyébként kérdező, miért nem fogyatékos fiúkkal próbálkozol? Ők biztosan jobban tolerálják a helyzetedet, hisz ők is átélnek ilyesmit!
2010. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok szakember, de amit leírtál, sztem nem tartozik hétköznapi értelemben a fogyatékos kategóriába.

Igaza van az egyik előttem kommentelőnek, beszédhiba kiküszöböléséhez vagy a helyzet javításához mehetnél logopédushoz.

Ez a fejrángatózás pedig lehet neurológiai probléma. Átmenetileg egy ismerősömnek is volt, és kigyógyult belőle.

2010. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!