Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is kiborítana?! Miért...

Titeket is kiborítana?! Miért turkál anyu a szemetesemben?

Figyelt kérdés
Egy fél éve észrevettem, hogy mindig feltúrja a kukát mondván a papírt elégeti, a űanyagüveget különgyűjtjük. ÉN mondtam oké, különteszem csak ne túrja fel. A hálószobámból mindig kis összekötött zacskóban szoktam kidobni a holmim s már a hajam égnek áll, hogy szinte a kezéből kell kitépni. :S Tegnap a terhességiteszt volt bene meg aktív nemiéletem van s az óvszerel jár. Tudja nagyon jól, hogy van párom s mi a helyzet de mindig lesápadok mikor látom kinyitotta a zacsikat. Arról nem is beszélve, hogy most fanatikusan égeti a dobozokban lévő régi füzeteket, sulikönyveket, rajzokat meg mindent amit talál. 50 évesen paranoid vagy kapuzárásipánik? Miért teszi? Hiába mondtam, nem érti, hogy magándolgok vannak benne. Mert szerinte természetes :S
2010. okt. 4. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22:19 Ki mint él úgy ítél. Szar lehet az életed, vagy a környezeted, hogy rögtön ezt feltételezed. Nekem pl ez eszembe sem jutott amikor olvastam a kérdést.
2010. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó -ott a pont,igazad van.
2010. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Együtt élsz anyáddal,lehet terhes vagy(most mi már tudjuk,hogy nem),na de ő?

Annyit lát,hogy van egy lánya,aki kvázi felnőtt,mégis betegesen félti,becsomagolja a szemetét.Nézz körül,minden oldalon azt javasolják az anyukáknak,hogy kutassa át a gyermeke holmiját,ha annak a viselkedése arra utal,hogy függő lett,vagy rossz társaságba keveredett.

Talán ülj le néha vele is beszélgetni,tőled,ne másoktól halljon meg ezt-azt.

2010. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Dehát mindennap beszélgetünk, mindig jól elvagyunk, párom is ismeri, szereti. Órákig takarítunk, főzicskézünk, pletyizünk erre most ez. Eddig nem dugdostam a szemetem, egyszercsak rájött a pirománia s mindent égetni akar :S

Rossz társaságba meg lehetetlne, hogy kerüljek, 2barátnőm van de az egyik most elutazott, egyedül moziba vagy vásáolni szoktam eljárni a párommal. :(

Inni se ittam alkohol lassan 2 éve, a droghoz pedig tudja sose nyúlnék, elöbb költeném a pénzem egy farmerra vagy könyvre.

2010. okt. 5. 14:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!