Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is kiborítana?! Miért...

Titeket is kiborítana?! Miért turkál anyu a szemetesemben?

Figyelt kérdés
Egy fél éve észrevettem, hogy mindig feltúrja a kukát mondván a papírt elégeti, a űanyagüveget különgyűjtjük. ÉN mondtam oké, különteszem csak ne túrja fel. A hálószobámból mindig kis összekötött zacskóban szoktam kidobni a holmim s már a hajam égnek áll, hogy szinte a kezéből kell kitépni. :S Tegnap a terhességiteszt volt bene meg aktív nemiéletem van s az óvszerel jár. Tudja nagyon jól, hogy van párom s mi a helyzet de mindig lesápadok mikor látom kinyitotta a zacsikat. Arról nem is beszélve, hogy most fanatikusan égeti a dobozokban lévő régi füzeteket, sulikönyveket, rajzokat meg mindent amit talál. 50 évesen paranoid vagy kapuzárásipánik? Miért teszi? Hiába mondtam, nem érti, hogy magándolgok vannak benne. Mert szerinte természetes :S
2010. okt. 4. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira zavar rakd külön és reggel dobd ki.
2010. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Naná, hogy kiborítana. Anyukád beteg. Lehet, hogy ezzel együtt van más probléma is vele. Próbálj vele kettesben beszélgetni és az okokra rájönni. Ha nem látja be, hogy ez kóros dolog, valahogy jussatok el pszichológushoz.
2010. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem kapuzárási pánik az biztos,Pszichológus,mert eldurvulhat a dolog,tapasztalat sajnos.
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem előzd meg,h ő hozzá nyúljon a szemetedhez... dobd ki mielőtt sor kerülne erre..
2010. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
LEhet rosszul írtam, de ő a nagykukából szedi vissza megnézni a zacskóimat. :S
2010. okt. 4. 20:29
 6/14 A kérdező kommentje:
tökmindegy mikor dobom ki, szabályosan rájár mint egy mosómedve.
2010. okt. 4. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Beteg. Kérdezd meg, hogy mire kíváncsi.
2010. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mosómedve - ez K jó hasonlat !!!!!!!!! :)


Szerintem is kapuzárási pánik, vagy esetleg össze akar jönni a pasiddal ??????


Viccet félretéve, szerintem sem normális. Tükröt kéne neki tartani, mert ez a grínpíszes bu.zisága elég nyomasztó lehet. Van olyan dolog / indok, amivel te is tudnál turkálni az ő "szennyesében"?

2010. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"Tegnap a terhességiteszt volt benne"


Talán pont terhességitesztet keresi, gondolom nem nagykorú kereső vagy aki eltartana egy bébit, neki kéne és nem akkar kész tények elé állni.

2010. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: De igen, nagykorú vagyok (22), munkahelyem is van. Késett pár napot ezért teszteltem (negativ) s ő nem tudott róla. Csak én, s elég feszélyező így ez a gondolat.
2010. okt. 4. 23:30
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!