Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet eltűrni a párunk...

Meddig lehet eltűrni a párunk barátját?

Figyelt kérdés

Páromnak (28F) van egy barátja, egy egyedülálló nő. Nem vagyok féltékeny, de idegesít, hogy ez a nő folyamatosan ránk akaszkodik (ha férfi lenne akkor is idegesítene).

Amikor az évfordulónkat ünnepeltük, akkor is ott volt és "tartotta a gyertyát".

Bármilyen programról tudomást szerez a nő, jönni akar ő is. Értem én, hogy magányos...de ahhoz nekünk mi közünk? Nem lehetünk kettesben, mert nehogy megbántsuk a nőt, hogy őt kihagyjuk valamiből... Szerintetek?

23N


2010. okt. 2. 18:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Keresetek neki valakit.:)
2010. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Mire ideért, már a pizzát javában ettük. Megmondtam neki, hogy nagy baj van, lehet hogy rámegy a kapcsolatunk a párommal, és most kettesben kell lennünk megbeszélni.


Elment, de küldte az sms-eket, hogy most mennyire megbántottuk stb.

Nyugodtabban aludtunk mindketten, de ez a nő folyamatosan csörget, sms-eket ír.

2010. okt. 3. 15:24
 43/48 anonim ***** válasza:
68%

Mekkora amatőr a kérdező meg a fiúja :P

Le kell építeni a túl akaszkodó embereket időben, kegyetlenül ha muszáj, ilyen egyszerű.

2010. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Add meg a számát majd elszórakoztatom :) Hány éves a nő és hogy néz ki? Merre lakik?

Hátha van ismerősöm akinek kéne :D

2010. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

ez az ha szépszóval nem megy cseréljetek számot.

Hogy lehet ennyire pofátlan valaki, ha azt mondják neki, hogy menj el mert veszekedtek még neki áll feljebb.

Nálunk is volt egy ilyen hölgyemény, mindenképp párommal akart volna táncolni egy olyan rendezvényen ahol én is ott voltam. Az megse fordult a fejében, hogy talán velem kéne. Meg miaz, hogy velem MERÉSZEL lenni ünnepekkor s nem nála van. :S

2010. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%
Veled akar barátkozni ez a csaj, nem a párodra akaszkodik, komolyan, te meg elzavarod, ahelyett, hogy összehaverkodnátok, ami az egyszerűbb út lenne, de te nem, neked mindenki útban lenne szerintem ilyen hozzáállással, azért egyszer meg kéne próbálni, hogy tényleg milyen barátnők lennétek.
2010. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, hogy pasik sokkal hamarabb összehaverkodnak, ha van egy ilyen szitu, hogy a csajnak van egy pasi haverja, aztán a csajnak lesz egy párkapcsolata, két pasi általában nem csinál ilyenekből problémát, csak nőknél van ilyen fúrás, és ez elég szomorú (nő vagyok, de inkább a pasik haverkodós mentalitásával, sok ismerősöm pont ezt szereti bennem, és ezért - is - szeretnek velem barátkozni, mert velem lehet).
2010. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Na, mizu veled? Leszállt már rólatok?
2010. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!