Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet eltűrni a párunk...

Meddig lehet eltűrni a párunk barátját?

Figyelt kérdés

Páromnak (28F) van egy barátja, egy egyedülálló nő. Nem vagyok féltékeny, de idegesít, hogy ez a nő folyamatosan ránk akaszkodik (ha férfi lenne akkor is idegesítene).

Amikor az évfordulónkat ünnepeltük, akkor is ott volt és "tartotta a gyertyát".

Bármilyen programról tudomást szerez a nő, jönni akar ő is. Értem én, hogy magányos...de ahhoz nekünk mi közünk? Nem lehetünk kettesben, mert nehogy megbántsuk a nőt, hogy őt kihagyjuk valamiből... Szerintetek?

23N


2010. okt. 2. 18:12
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
77%

simán lerázhatnátok.

miaz hogy nem akarjátok megbántani???

hát bántódjon csak meg nyugodtan, akkor legalább leesne neki a tantusz, hogy élősködik.

egész egyszerűen nemkell neki sem válaszolni, sem pedig szóba állni vele. Majd lekopik.

Vagy mondd meg a pasidnak, hogy vagy lerázza a őt, vagy szakítasz, mert te ezt nem bírod.

2010. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Irt sms-t, hogy megrendelte a pizzát, és fél8ra ér kb ide a pizza is, és ő is.


Azt hiszem most fogunk felöltözni, és megszökni itthonról.

2010. okt. 2. 18:35
 23/48 anonim ***** válasza:
49%
Mondom, szervezz egy csak csajos napot, amikor nincs ott a párod, semmi pasi, csak csajok, esetleg lehet hívni más barátnőket is, de nem kötelező, nézegethettek butikokat, beültök egy kávézóba vagy nem tudom, lehet, hogy rohadtul nincs senki, akivel beszélgethetne, és valahol ő is érzi, hogy ez nem a legjobb, amit tesz, de egyedül meg még rosszabb, szóval mondom ezt úgy, hogy emlékszem, amikor én voltam úgy, hogy igazából nem nagyon voltak kíváncsiak rám, és rossz érzés volt nekem is, hogy mégis hol találhatnék barátokat, ha a közeliek nem azok, csak tudomásul veszik, hogy ott vagyok valahol a kör szélén, de amúgy nem is érdekli őket, mi van velem. Én hosszú évekig nem tudtam felvállalni magam, mert "az legyek, akinek mások látni akarnak, jaj, nehogy kiröhögjenek, mert más tetszik", aztán amikor lettek igazi barátaim, akik befogadtak, azóta fel mertem vállalni magam, elkezdtem élni.
2010. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá hajrá!!!
2010. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyenesebb, ha megmondid neki, amit gondolsz. Ne legyél durva, de meghunyászkodó se. Muszáj, hogy rádöbbenjen a csaj, hogy ő nem kell 3. keréknek a biciklire. Összejárhattok, de ne mindig rajtatok lógjon.
2010. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos vannak olyan emberek, akik nem tudják, vagy nem érzik, hogy nagyon zavaróak. Nem értem, hogy az miért szempont, hogy megsértődik-e vagy sem. És az is gyerekes, hogy megszöktök előle. Mi ő, az angol királynő? Mondjátok meg neki, hogy kopjon le, mert zavar ha mindig ott van. és amúgy honnan tudja meg mindig a randitok időpontját? Nyomoz utánatok vagy mi??? Semmi köze hozzá, hogy mikor mit csináltok... mondd meg neki, és kész!! ne légy betoji!!! Gyerüüüünk!!!
2010. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
84%
Filmezés közben mondd neki, hogy a jövő hétvégét kettesben szeretnétek tölteni.
2010. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
76%
Nincs még egy magányos ismerősötök?
2010. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
80%
ez durva:)en nem kimelnem,plane nem mennek el otthonrol elvegre az en otthonom.
2010. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
küldök neki egy halom pasit, ha kell, mert nálam meg túltengés van magányos hapsikból, és mindig kérdezgetik, h tudok-e nekik ajánlani vmi csajt, akivel lehetne ismerkedni :D
2010. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!