Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "sztárolják" a tesóm...

Miért "sztárolják" a tesóm külföldi barátját?

Figyelt kérdés

Őszintén, nem is tudom mit szeretnék kérdezni, inkább kiirni magamból az egészet...A tesómnak 1 éve van egy barátja aki magyar, bár külföldi. Nem találkoztak sokat mivel távkapcsolat volt, de ők "örökre" tervezik már...Az első karácsonzkor alig voltak pár hónaposak mindenki ajándékot vett a srácnak, még a nagyszüleim is, amiről én utólag értesültem, titokban intézték a dolgot. Bármikor felmerül a Szabi neve a családban már mindenkinek csillog a szeme, ki van kiáltva "gavallérnak", "úriembernek" meg Isten tudja még minek...a kapcsolatukba olyan szinten látok bele, hogy még ez megy, hogy "illedelmeskedünk", szépitjük magunkat, minden tökéletes, egyiknek sincs a másik szemében semmi hibája, ha van azzal hallgatnak.

Nekem is van párom már több mint 4 éve vagyunk együtt, ami zavar, hogy nálunk sosem volt ez, sosem "sztárolták" a páromat, bár tudom, hogy kedvelik, neki senki soha nem akart megfelelni...Az én párom szüleit nem ismerik édesanzámék, pedig egy városban élünk, a tesóm szüleivel jövő héten találkoznak a barátja szülei, már egy hete mind azon gondolkodnak, hogy mi legyen a menü...Nem vagyok féltékeny, csak rosszul esik ez az egész, attól mert külföldi a másik minek kell úgy "megfelelni" és minek kell az a nagy respect? lassan hányok az egésztől...főleg mert látom mennzire felszines az egész...Állitólag az eljegyzés is szóba került, na ha megvalósul akkor lesz aztán istenités...

Ami engem nem is zavarna, csak annyi, hogy minket a párommal sosem vettek igazán komolyan, pedig bizonyitottunk már egymásnak és a családnak is...mégis ez van. Rosszul esik, hogy ismét második vagyok, mint sokszor máskor gyermekkoromban is.

Ezen változtatni nem tudok, de hogy ne fájjon ennyire? Mit tegyek? :(

21-L


2011. júl. 7. 14:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*bocs az Z Y cseréért
2011. júl. 7. 14:44
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Magyar szokás. A külföldi = jó parti. Ők csak erre mennek. Az én párom is külföldi, meg már egy jó ideje én is. Most viszem haza először és már rettegek, h agyon fogják ajnározni.
2011. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a testvéred? És a párja?
2011. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is egyből erre gondoltam. Külföld = jó parti, hátha "számíthatunk valami jóra tőle".
2011. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Egyszer már volt egy pont ugyanilyen kérdés.
2011. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet volt, az nem én voltam, nem rég találtam rá az oldalra...nem igazán kerestem rá, bár igy nem is lehetne szerintem annyira "egyedi" eset. vagy talán mégsem:(
2011. júl. 7. 14:50
 7/14 A kérdező kommentje:
23 barátja 25
2011. júl. 7. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Párom német, bár magyar származású. Itthon született aztán kint éltek stb... Külföldi (főleg ha német)= sok pénz, boldog élet stb... Azt hiszik a tesód élete mellette kerülhet csak biztonságba... szerintem... (ezzel részemről csak annyi volt a gáz, hogy olyan volt mintha én nem tudnék magamnak megteremteni bármit! Mintha egy külföldi "jó parti" kéne hogy ne halljak éhen 45 évesen :S Nem biztos hogy jó ez.. Titeket lehet azért nem vesznek komolyan mert még csak 21 vagy a Párod még az első (második) barátod és ezek nem biztos, hogy örök életre szólnak ám... Szerintem így gondolhatják)

2011. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Vagy pénzes vagy csak külföldi!!!!

De ez olyan jól hangzik hogy külföldi a párja nem???

Majd írd meg mi volt a szülő ismerkedős bulin???

2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
* hogy ne haljak éhen MAJD 45 évesen... MOst 23 vagyok Párom 26 és van egy 16 hónapos Fiunk
2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!