Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet eltűrni a párunk...

Meddig lehet eltűrni a párunk barátját?

Figyelt kérdés

Páromnak (28F) van egy barátja, egy egyedülálló nő. Nem vagyok féltékeny, de idegesít, hogy ez a nő folyamatosan ránk akaszkodik (ha férfi lenne akkor is idegesítene).

Amikor az évfordulónkat ünnepeltük, akkor is ott volt és "tartotta a gyertyát".

Bármilyen programról tudomást szerez a nő, jönni akar ő is. Értem én, hogy magányos...de ahhoz nekünk mi közünk? Nem lehetünk kettesben, mert nehogy megbántsuk a nőt, hogy őt kihagyjuk valamiből... Szerintetek?

23N


2010. okt. 2. 18:12
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Már vagy fél éve nem voltunk kettesben sehol, csak itthon. Bár ez a nő legalább heti 4-5 alkalommal itt vacsorázik.
2010. okt. 2. 18:15
 2/48 anonim ***** válasza:
63%
Váááá! És te ezt tűröd? Na, ne, itt valami nagy turpisság vana dologban. Én hajítanám ki mind a kettőt.
2010. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
73%
Szervezz vele egy csak csajos napot, és beszélgessetek, ismerd meg jobban. Tudom, hogy nem fog tetszeni ez a válasz, de akkor is ezt kéne tenned.
2010. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Soha nem találkoztak még kettesben, ha a nő ír sms-t, vagy telefonál, akkor is engem keres... Nem hiszem, hogy "turpisság" lenne a dologban.
2010. okt. 2. 18:18
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet ez a csajos nap, de ettől a probléma megoldódik? Úgy értem, akkor lehet hogy mégjobban ránk lesz akadva.
2010. okt. 2. 18:19
 6/48 anonim ***** válasza:
81%

A helyedben más még örülne is, pl.ha kellemetlen kettesben a párjával:)

Régóta ismeri a csajt a párod? Mert ha nem, akkor nincs bocsánat...

2010. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg nincs más ismerős, akit meg lehetne még hívni egy közös kiruccanásra?

Ha talál magának még pár barátot, vagy esetleg sikerül bepasiznia, biztosan nyugton hagy titeket is :)

2010. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Mi 3 éve vagyunk együtt, és mióta a nő szakított a párjával, azóta akaszkodik ránk.

Nem tudom mióta ismeri, biztos hogy több mint 3-4 éve.

2010. okt. 2. 18:22
 9/48 anonim ***** válasza:
77%

Sajna vannak ilyen emberek akiknek nem esik le hogy le kéne lépni. MEgkérdezném tőle, hogy te miért jársz ide ilyen gyakran? Ha vacsizni jön, mondanám h mi már ettünk. pá

Mennyi hülye van...

2010. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Azt mondta a páromnak, hogy ne akarjon kerítő lenni..majd ő ismerkedik, ha úgy érzi hogy készen áll rá.
2010. okt. 2. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!