Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet eltűrni a párunk...

Meddig lehet eltűrni a párunk barátját?

Figyelt kérdés

Páromnak (28F) van egy barátja, egy egyedülálló nő. Nem vagyok féltékeny, de idegesít, hogy ez a nő folyamatosan ránk akaszkodik (ha férfi lenne akkor is idegesítene).

Amikor az évfordulónkat ünnepeltük, akkor is ott volt és "tartotta a gyertyát".

Bármilyen programról tudomást szerez a nő, jönni akar ő is. Értem én, hogy magányos...de ahhoz nekünk mi közünk? Nem lehetünk kettesben, mert nehogy megbántsuk a nőt, hogy őt kihagyjuk valamiből... Szerintetek?

23N


2010. okt. 2. 18:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
66%
Mondjátok neki hogy nem értek rá, meg ilyenek. Erőszakkal csak nem jön be.
2010. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
66%
Mi van ha leszbi és nem a pasit akarja hanem téged? Tudom, hogy ez abszurd, de lehetséges, nem? Vagy... nem tudom, de ha téged ez zavar, akkor miért nem vagy őszinte... Emberek vagyunk, kommunikálunk, hát miért nem mondod meg neki, hogy ne legyen ott minden randitokon mert téged ez zavar? Ha meg megsértődik, akkor hülye, mert ezt ő is beláthatná.... Nem értem az ilyen embereket... ők nem veszik észre magukat? Elég gáz.... Beszélj vele, ez a legjobb amit tehetsz.
2010. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
76%
szerezzetek neki egy hapsit:)
2010. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
71%
a parodat nem zavarja?
2010. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Őt is zavarja, de nem akarjuk megbántani.

Nyaralni is úgy mentünk, hogy mi lementünk a Balcsira, másnap a nő jött utánunk vonattal. :/

2010. okt. 2. 18:26
 16/48 anonim ***** válasza:
63%
Ha téged keres, akkor megoldódna, persze. Én is voltam magányos, úgy értve, hogy nem voltak barátaim, se fiú se lány, és kerestem a társaságot, hol ide, hol oda csapódtam, de a már zárt klikkek nem fogadtak szívesen, és az első igazi barátaimat 24-25 évesen ismertem meg, és elmúlt ez a "keresés, nem tudom, hova tartozzak" üresség, és már én se "tolakodom" oda, mert tudom, hogy aki barát, az barát akkor is, ha elfoglalt és akkor is, ha én vagyok elfoglalt, és tudom, hogy nem távolodunk el, ha hetekig nem érünk rá csevegni, és ez megnyugtató érzés, az űr be lett töltve, és már én se érzem úgy, hogy zavarnék másokat csak mert senkinek nem kell a barátságom, mert van végre, akinek kell, és ez megváltoztatott mindent.
2010. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Most telefonált, hogy átjöhetne-e, hozna filmet meg rendelnék egy pizzát.

Hihetetlen hogy a szombat estét is vele kell töltenünk! :(((

2010. okt. 2. 18:29
 18/48 anonim ***** válasza:
72%

Te jó ég!

Nyaralni is?

Öleld át a párod, álljatok elé és közöljétek, hogy úgy érzitek elég ha egy héten 1x benéz. Ne az legyen a szempont, hogy megbántódik-e.

2010. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ha most átjön, megkérem, hogy menjen haza,mert kettesben akarunk lenni!!!
2010. okt. 2. 18:31
 20/48 anonim ***** válasza:
69%
Had menjen pizzázni de film közbe kezdj el szexelni a pasiddal :D
2010. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!