Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez égő vagy szégyen?

Ez égő vagy szégyen?

Figyelt kérdés
Tegnap matek órán kérdezi tőlem a feladatok a tanár aztán előtte ki kellett számolni mennyi 34-ben a 3 én meg hirtelen lefagytam,de nem azért mert nem tudtam hanem mert kérdezett a tanár és nekem nem megy az az anyag és hát meg ijedtem ami normális is egy darabig.. Atyám ez nagyon nagy szégyen igaz?
2010. okt. 2. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most vagyok első éves, és annyiszor égettem már le magamat hasonlókkal (nem pont számolás, de mindenféle apróság) a csoporttársaim és gyakorlatvezetőim előtt, hogy meg se tudom számolni... Nehezen kezelem, ha váratlanul kérdeznek, vagy sok ember előtt kell csinálnom valamit. Ez van.
2010. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Velem is volt már ilyen. Magyaróránk volt, a Kölcsey teremben. És megkérdezte a tanárnő (az érettségi évében), hogy ki írta a Himnuszt.

Kb 2 perc után esett le, hogy Kölcsey volt, addig folyamatosan azt hajtogattam, hogy "nem tudom". :)

És mikor már megunta, megkérdezte, milyen teremben vagyunk.. Mondom : "Kölcsey".. Na ki írta Himnuszt? "Kölcsey?!:D"

2010. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
eggyáltalán nem égő,sem pedig szégyen...én 5 ös vagyok matekből,és velem is előfordul néha,állalába olyankor odadobok egy jó kis ponét,vagy az osztálytársaim felé fordulok,és tátogok ahogy a tanár beszél...és akkor nem is arra figyelnek,h e*úrtam,hanem röhögnek az hülye matektanárom:P
2010. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem az hogy mit tudom én hogy szégyelem hanem ez benn a rossz:

Ugye hirtelen az agyamban számoltam mert azt sem tudtam már hirtelen,közbe meg még a tanár is kérdezte vagy 5-ször

Meg az Oszt.társak a hátam mögött:

Suttogva:

-Ezt nem tudja?

-Azta

meg hümmögtek

aztán kinyögtem hogy 8

2010. okt. 2. 12:50
 15/15 A kérdező kommentje:
34ben a 4 most jöttem rá XD
2010. okt. 2. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!