Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagynéném, szeretők, szégyen?

Nagynéném, szeretők, szégyen?

Figyelt kérdés

Nagynéném 50 éves, férjnél, két felnőtt gyerekkel. Két szeretője van, mindenki tud a másikról. Most akar összejönni egy munkatársával is, a pasi nem akar belemenni ilyen kapcsolatba, de ő csak erőszakoskodik.


Persze a fél város tud a magánéletéről, sikkasztási ügyleteiről. Már én szégyellem magam miatta, akár hová megyek, a névről rögtön tudják, hogy a rokonom. Én mindig hozzáteszem, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Ez nem igaz, de nem akarom, hogy olyannak gondoljanak...


2011. ápr. 10. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz képest, hogy nem tartjátok a kapcsolatot, eléggé képben vagy a magánéletét illetően. Különben pedig mondd, aki kérdezi, hogy csak névrokonok vagytok.
2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
A férje biztos nem elégiti ki ha ennyi pasi kell neki.Ha a férj nem kap otthon jó szexet,félre megy de a nő is...
2011. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de tartjuk a kapcsolatot, sőt, állandóan a nyakamon lóg, hogy dicsekedhessen épp melyik szeretője mit vett neki. olyanokat tudok róla, akár a munkahelyéről is kirúghatnák miatta, csak azt szoktam mondani mindenkinek, hogy nem tartjuk a kapcsolatot, hogy nehogy egy kalap alá vegyenek vele.
2011. ápr. 10. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Gyönyörű..
2011. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira kozeli rokonod, hogy emiatt megiteljenek. Ha anyukad lenne, megertenelek, de igy normalis felfogasu ember nem fog teged megitelni miatta. Neked nem kotelezo vele tartani a kapcsolatot. Ha ilyen ember, akkor ugysem profitalsz ebbol (nem penzugyileg ertem termeszetesen, hanem emberileg).


Ne felj attol, hogy miatta elitelnek, hisz nem tehetsz rola, hogy a rokonod es o megvaltozni mar nem fog. Nekem az unokatestverem, nagybatyam, nagynenim mind nagyon rosszeletuek: jatekgepeznek, alkoholistak, semmi penzuk nincs soha, csak a kocsmaban tenferegnek. Megsem itel meg senki az alapjan, hogy ok milyenek, pedig mindenki tudja, hogy rokonok vagyunk. Te te vagy, o meg o, mindenki magaert felel.

2011. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ok. És mi a kérdés?
2011. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem neked kell szégyenkezned!!!A nagynénéd olyan amilyen....ha szereti,és őt(ezek szerint)nem zavarja,hogy megszólják,hagy csinálja!!!Felnőtt ember..de ha nem tudja,hogy hol vannak a határok, az az ő baja!!Nem a te problémád!
2011. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!