Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesekből szeretők. Mi a...

Szerelmesekből szeretők. Mi a vállalható, és legjobb út?

Figyelt kérdés

2 év határtalan boldogság,mindkettőnk részéről elsöprő szerelem után a család nyomására,a kialakult helyzetek miatt szétváltunk párommal. Én elkerültem 200 km-rel távolabb egyetemre,eleinte hetente hazajöttem, de nehezen lehetett a dolgokat összeegyeztetni,a bizalmunk kezdett meginogni egymás iránt,magányosak lettünk a másik nélkül,míg úgy döntöttünk szakítunk. Fél év eltelt, sokat bántottuk ez idő alatt egymást,de beláttuk mára,ugyanúgy szeretjük egymást,azóta egyikünk sem tud továbblépni, állandóan keressük egymást.Neki lett közben egy barátnője, nem vállalja fel a lányt,nem szereti,közölte vele sose fogja,de a lány szerelmes,és ott volt mellette,amikor miattam szenvedett,így hálából,és sajnálatból vele van. Pár hete mi újra találkozgatunk, ha úgy nézzük,bár nincsenek ők együtt,de a szeretője lettem a saját,volt szerelmemnek,ő pedig az enyém. A távolban én is adok esélyt új kapcsolatok kialakulására,több-kevesebb sikerrel,és azóta mindent őszintén el is mondunk az exemmel egymásnak,persze nagyon zavaró a helyzet,mikor tudjuk,hogy épp mással van,akit szeretünk.

Azt vallja, ő megvár míg végzek az egyetemmel,de nem várhatom el,hogy teljesen egyedül legyen,ami persze érthető,ő sem tőlem, de normális kapcsolatunk sajnos évekig nem lehet újra. Kívülállóként mit gondoltok, van értelme így bárminek is?Mit tennétek?


2010. aug. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Tiszta sor. ez a fiú , az (ex) párod jön ki a legjobban a dologból. Itt is egy barátnő, ott is , és persze a "nagy igéret". De megteheti, mert Te kérdező még sajnálod is szegényt, hogy addig igazán nem lehet egyedül míg nem végzel a sulival. Ő csak kihasználja ezt.

Igazság szerint az a lány, aki vele van 20szor jobbat is kaphatna, mert milyen már az, ha vki szánalomból van vkivel?? Te pedig felvállalod, hogy inkább "szerető" vagy, hogy a srácnak kényelmesebb legyen és ezt tartod jónak.(Sőt még valahol azt is, hogy Te se legyél egyedül mellette...) Hát na igen,Ti tényleg egymásra vártok....:S

2010. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én csak magamból indulok ki, de én tuti nem tudnék egy olyan pasival együttlenni aki mással van a hét többi napján, és nem csak beszélgetnek..azzal a tudattal hogy előtte pár nappal még mással feküdt le, én nem tudnék együtt élni.

én azt tanácsolnám, hogy éld te is az életed és ő is az övét és ne találkozgassatok addig amig nem tudtok elköteleződni egymás mellett. mert ez a szeretősdi senkinek sem jó, max egyedül a pasinak mert két nője van.

2010. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás?

Ha annyira odavagytok még egymásért, finom módon szakítson a barátnőjével (elmondva az igazságot, hogy még mindig szeret téged); ha van neked is vkid épp, akkor tessék lezárni vele és kezdjétek újra. Igen, úgy hogy várnia kell, míg végzel a sulival.

Az az igazi szerelem.

De ha nem akarja, akkor veled is játszik, meg a barátnőjével is.

2010. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindent meglehet oldani, csak akarni kell. ő szakítson a csajjal és kész. legyetek újra egy pár. sokan élnek távkapcsolatban. igen nehéz, de ha szerelmes az ember, akkor nincs akadály. mi az, hogy egyébként meg másik csajjal van? vagy normális kapcsolat legyen, vagy semmilyen. ha ebbe nem megy bele, akkor vége örökre. mondd meg neki ezt. vagy távkapcsolat vagy semmi. vagy meg kell oldani hogy ő odaköltözzön vagy fordítva, amennyiben ez lehetséges. érdekes felfogása van a "pasidnak".
2010. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban és igazán szeretnétek egymást,akkor kitartanátok egymás mellett. Nem lenne mindkettőtöknek egy másik talonban. Aki nem tud uralkodni az ösztönein,marra nem lehet hosszú távon számítani! Ha tartósan beteg lesz a párja,akkor is keres magának egy alkalmi szexpartnert,mert ugye anélkül nem lehet kibírni!

Ha valóban szeretitek egymást,akkor ne legyen egyikteknek sem más. Bírjátok ki azt az időt,amíg ti együtt lehettek. Persze,ha nektek így jó,akkor semmi gond.

2010. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez így abszolute nem korrekt!

szakítsatok egymással végleg.. mert ez igy inkorrekt a másik fél partnerével meg a te partnereddel szemben is

Ha ezt így folytatjátok tovább akkro remélem lebuktok inkább előbb, mint később, hogy így a másik feleknek a legkevesebb csalódást okozzátok

utálom a "szerető" fogalmát is, nem hogy az ilyenfajta vállalását ennek!

2010. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsónak köszönöm hogy leírta ugyan ezt akartam írni!

milyen dolog már hogy a hősszerelmesnek azért van még egy tartalék lány, ráadásul szánalomból....lehet csak azért mondta ezt neked a srác, hogy megmaradhasson az a lány is. ha igazán szeretne nem kellene neki még egy! a férfiak nem szoktak szánalomból járni valakivel! ha nem szeretik, akkor szexre, házimunkára tartják, nem szánalomból!!

2010. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda dolog, amit a talonban tartott emberekkel csináltok. Szerinted nekik nincsenek érzéseik? Vagy tőlük elvárható, hogy "talon"-ként pazarolják el a fiatal éveiket, csak azért, mert nektek úgy kényelmes? Csak mert a "barátod" nem bír ki 5-10 napot szex nélkül? Az ember nem szexgép. Ha igazán szeret valakit, képtelen mással együtt lenni. Nem értem, miért nem várhatod el, hogy hét közben egyedül legyen a párod? Vagy úgy érzed, ha fizikailag nem vagytok együtt, akkor már külön vagytok? A 200 km nem is sok, rengeteg egyetemista pár van, akik között ennél sokkal nagyobb távolság van hétközben, és mégse csalják meg egymást, és vernek át másokat "sajnálatból" (a sajnálatból átverés amúgy a világon az egyik legálszentebb szöveg - senki sem nyer vele, mindenki csak veszít rajta). A javaslatom: hagyjátok ott egymást is, meg a szerencsétlen "talon"-okat is, és kezdjetek mindketten őszintén egy olyan emberrel kapcsolatot, akit igazán szerettek.
2010. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15.27 nagyon helyesen leírta a "szexre, házimunkára tartott" nők szomorú helyzetét (l. itt a talon-lány) :( Tipikus helyzet az ilyen megcsalós embereknél. Kérdező, emellett a fickó mellett előbb-utóbb te is ilyen helyzetbe fogsz kerülni. Csak akkor majd egy másik lánynak fogja azt hazudni, hogy szánalomból van veled, miközben csak arra fog használni, hogy kiszolgáljad (minden szempontból).
2010. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzökkel még csak annyit teszek hozzá, hogy érdekes minden csaló férj/pasi ezzel a dumával kábítja a szeretőt, mármint hogy a barátnőjét/feleségét nem is szereti minden rossz vele stb stb..de azért vele marad mégis :P

azt tanácsolom ne higgy el mindent amit el akarsz hinni.a tetteknek higgy. ha otthagyja a csajt és csak veled akar lenni akkor szeret igazán.

2010. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!