Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez égő vagy szégyen?

Ez égő vagy szégyen?

Figyelt kérdés
Tegnap matek órán kérdezi tőlem a feladatok a tanár aztán előtte ki kellett számolni mennyi 34-ben a 3 én meg hirtelen lefagytam,de nem azért mert nem tudtam hanem mert kérdezett a tanár és nekem nem megy az az anyag és hát meg ijedtem ami normális is egy darabig.. Atyám ez nagyon nagy szégyen igaz?
2010. okt. 2. 11:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mert nem írhatom ki a faliújságra hogy tudtam ám csak áramtalanitott üzemmódban voltam
2010. okt. 2. 11:40
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

dehogy szégyen.. mindenkivel előfordul (:

ilyeneken ne is parázz ;)

2010. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se parázz rajta,velem is előfordult már.Sőt ha nagyon ideges leszek felelés közben akkor még azt is elfelejtem amit tanultam :S:D
2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Gyorsan lépjél túl rajta, bárkivel előfordul, hidd el még a tanárral is előfordult, amikor nebuló volt.
2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Huhh, velem is volt már ilyen, nem történt semmi, mindenkivel előfordul. Dehogy szégyen, ugyan már :) Amúgy én beütöttem volna számológépbe, ha van annyi lélekjelenlétem.
2010. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem szemészeten hozott zavarba az orvos (túl fiatal volt és jóképű, plusz még humoros is) és mondta, nézzek balra, jobbra néztem. Ja és úgy kezdte, üljek a fehér székre, leültem a feketére.:D
2010. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nezd, volt egy ismerosom egyetemen aki egyszer kora reggeli kis ZH-n a sajat vezeteknevet rontotta el...

Mondtuk is neki utana, hogy a kedvedert ujra kene irni azt a viccet hogy csak az elso ket kerdest tudtam: nev, datum... :)

2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Öhm..nem gáz. Nekem olyan volt (matekból) amihez kellett az osztás és megkérdezte a tanár h 18ban a 9 hányszor van meg...én meg nem tudtam rá válaszolni. Csak azért mert kihívott a táblához én meg kaki vagyok matekból és minden órán ha szólít szinte meg se tudok szólalni ×D
2010. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ezen ne idegeskedj van ilyen, szorongás ellen legjobb a humor és az agyat is serkenti ez az én módszerem :)
2010. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1151

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!