Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszívott mentálisan a családl...

Leszívott mentálisan a családlátogatás?

Figyelt kérdés
6 órát utaztunk oda átszállással, mivel a benzin drága így mentünk. Anyám, nagyszülők, még a nővéremmel és a pasijával is találkoztam akik most meglepően nem voltak idegesítőek. Mindig előkerülnek iszonyú kellemetlen témák mint a párkapcsolat, hogy megosztanám valakivel az albérletem és ketten fizetnénk. Meg miután lejövök az antidepresszánsról valamivel pótolni kell a hatását és arra a kapcsolat.. Meg barátságok meg miegymás, valami iszonyat fárasztó volt. Ők nem fogják megérteni a gondolkodásmódomat, egyedül szeretek lenni, nem kellenek emberi kapcsolatok merrt abszolút nem érdekelnek, csak azért mentem hogy ne legyen hiszti, de rendesen felszökött a szoronágsom és társai. 22/f
2022. dec. 30. 19:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sz'rom le mi számít egészségesnek, ebben a világban nem érdemes semmit sem csinálni mert úgy szánalmas az egész ahogy van.
2022. dec. 31. 20:53
 22/23 A kérdező kommentje:
A külföldi munkától a leszázalékoltság tart vissza, nem hiszem hogy bírnám mondjuk az osztrák munkatempót.
2023. jan. 1. 01:39
 23/23 anonim ***** válasza:
76%
ha meg sem probálod akkor persze biztosnem sikerül. ės csak picsogás panaszkodås marad neked.
2023. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!