Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy családlátoga...

Tinker Bell kérdése:

Hogyan zajlik egy családlátogatás a családgondozó által?

Figyelt kérdés

Ha iskolából való lógás miatt jön, akkor miket néz meg, mikre kérdez rá?


Nincs takargatnivaló, de azért jó tudni, hogy mik azok amik fontosak.


Milyen kimenetele lehet az értékelésnek?


2011. máj. 18. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Elöszőr is teljesen váratlanul állitanak be.Aztán kb. egy órát fognak irogatni.Hogy miről?A lakás állagáról,nagyságáról,komfortjáról,hányan laktok,hol a gyerek helye.Legalábbis nálam ez volt.Az én esetemben a biróság küldte ki őket,mert a volt férjemmel két éve pereskedek gyerektartás ügyben.Nem óhajt fizetni,és kértem a megelőlegezést.Ezt ellenőrizték,hogy valóban rászoruló vagyok-e.
2011. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

hát hogy milyenek a körülmények. tudod penész nagy rumli van-e. aztán beszélgettek. rhadt unalmas dolgokról. miért lógtál. hogy vagy. keresik h ki a hibás a gyerek vagy a szülő. megvannak-e az előfeltételei a gyerk tanulásának.

ki mennyit keres. ilyesmi.


am meg nyugi max akk veszik el a gyereket ha alkalmatlan vagy szülőnek.


tesóm lógásai miatt anno hozzánk is jöttek ki és nekem is mindig ott kellett lennem h több véleményt haljanak.

2011. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
ja és nálunk is véletlenszűern állítottak be. jól megszívták mert többször kellett eljönnie mert a kapucsengő nem működött. végül használta a kicsi agyát és felhívott minketXD.
2011. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne keverjétek a környezettanulmányt a családlátogatással! környezettanulmányra ketten jönnek minimum, családlátogatásra egyedül. Többet sajnos nem tudok! nálam hálistennek minden alkalommal időpontot kértek! és szerintem ehhez ragaszkodni kell!!!
2012. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!