Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis anyukák, milyen volt...

Bölcsis anyukák, milyen volt a családlátogatás?

Figyelt kérdés
Miket kérdeztek a gondozónénik, meddig voltak milyen ajándékot vittek a gyerkőcnek, ha vittek?
2011. szept. 4. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rövid ideig voltak itt, kb. 15 perc volt az egész. Hoztak két kiszínezhető lapot és egy lufit, amit fel lehet fújni. Megnézték a szobáját és nagyon örültek, hogy külön alszik. Kérdezték, hogy mióta alszik külön és mikor aludta át az éjszakát először.

A születéséről érdeklődtek, mert látták, hogy császárral szültem. Kérdezték hogy mennyire önálló, hol és hogy szokott enni, cipőt fel és levenni, valamint megkértek, hogy próbáljuk kicsit önállóbbá nevelni, met ők is megkövetelik bent a bölcsiben.

Kifele menet megnézték az udvart, hogy hol és mit szokott játszani. Ennyi volt kb.

2011. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nagyon klasz. Én azt hittem legalább egy órát lesznek. Apa is otthon volt?
2011. szept. 4. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem néztek, nem fogadtak el semmit (inni, süti stb), ajándékot nem hoztak. Kb 15 percet voltak, közben a fiam pont ebédelt és látták, hogy egyedül eszik villával a kisszékén, kisasztalnál, megdícsérték, hogy milyen ügyes. Azt mondták el, hogy megy a beszoktatás, milyen a napirend, miket kérnek, mire lehet számítani. Nézték még egy darabig, hogy játszik a fiam, beszélgettek vele kicsit, aztán elmentek. A szobájába nem mentek be, nem kérdezték, hogy és hol alszik.
2011. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!