Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megbízol a bölcsis/ovis...

Megbízol a bölcsis/ovis gondozónéniben?

Figyelt kérdés

Annyit hallom szapulni őket és felülbírálni a véleményüket, lehülyézni, alkalmatlannak tartani, pedig szimplán csak más véleménye van, mint az anyának. Nem erőszakos, nem bunkó, csak bizonyos kérdésekben másként döntene, mint a szülő és ezt esetleg el is mondja. Ok, az ő szava sem szent, de talán kívülállóként bizonyos szituációkat jobban lát, mint én, az elfogult anya.

Azt nem értem, hogy hogyan lehet rábízni a gyereket, aki elméletileg mindennél fontosabb, valakire, akiben nem bízom meg? Vagy csak nekünk van szerencsénk, hogy kifogtuk a világbajnok bölcsis néniket?


2011. okt. 10. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
tökéletesen megbízom benne és a kisfiam is nagyon szereti.másként ez nem működik
2011. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a mi óvónénink egy 27 éves gyerektelen bombázó.A mi csoportunkba nagyon szeretnek az apukák járni a gyerekekért:)Először mikor megláttam nem nagyon bíztam benne, de aztán bebizonyította, hogy ő nem azért lett óvónéni mert csak erre a szakra vették fel. Minden reggel egyesével végigöleli a gyerekeket, nagyon kedves és figyelmes, és mikor kell kellőképp szigorú, mindenkivel egyformán bánik. Megbízom benne, a fiam imádja a dajka néni még engem is dajkált anno. Remélem még sokáig maradnak hogy a második fiam is hozzájuk járhasson majd.
2011. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megbízom a lányom óvónénijeiben. Mégpedig azért, mert látom a lányomon, amikor érte megyek, hogy rajong értük, szereti őket. Ez már mindent elmond. Nem mellesleg az egyik óvónéni egy nagymama korabeli hölgy, óriási tapasztalattal, az nem véletlen, hogy 30-35 éve akár ezt csinálja.
2011. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!