Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap családlátogatás és...

2 nap családlátogatás és lagzi = plussz 3 kiló. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Igaz, nem diétáztam, de azért 2500-3000 kalóriánál nem ettem többet egy nap. És járkáltam is csomót, éjjel táncoltam. Hogy jöhetett fel ettől 3 kiló?? ( úgy tudtam 1 kiló zsír 9000 fel nem használt kalória. Én nem is ettem összesen annyit és égettem is el belőle)
2011. aug. 15. 00:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Normálisan úgy 1200-1400 körül eszek és mozgok szinte naponta. Így le is ment 2 kiló 2 hét alatt, most meg visszajött 3, 2 nap alatt...
2011. aug. 15. 00:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyrészt víz, glikogén, meg egy kevéske zsír.
2011. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok szénhidrátot ettél valszeg, és az megratotta benned a vizet.

3 kilo?! Azt írtad nem ettél sokat.. ez viszont nem erre utal.

2011. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem ettem sokat, hogy hízzak 3 kilót. Ahhoz elméletileg 27000 felesleges kalóriát kellett volna megegyek. Én megettem vagy 5000 kalóriát 2 nap alatt. Nem diétás, de nem is olyan rengeteg. Más többet eszik egy átlag nap. Sütit egyáltalán nem ettem, tortát se, üditőt se ittam. Kenyeret se ettem. De ettem pörköltöt salátával, rántotthúst, töltöttkáposztát, ittam bort. És egész nap mászkáltam, összvissz vagy 2 óra gyaloglás és vagy 3 óra tánc.
2011. aug. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!