Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszívott mentálisan a családl...

Leszívott mentálisan a családlátogatás?

Figyelt kérdés
6 órát utaztunk oda átszállással, mivel a benzin drága így mentünk. Anyám, nagyszülők, még a nővéremmel és a pasijával is találkoztam akik most meglepően nem voltak idegesítőek. Mindig előkerülnek iszonyú kellemetlen témák mint a párkapcsolat, hogy megosztanám valakivel az albérletem és ketten fizetnénk. Meg miután lejövök az antidepresszánsról valamivel pótolni kell a hatását és arra a kapcsolat.. Meg barátságok meg miegymás, valami iszonyat fárasztó volt. Ők nem fogják megérteni a gondolkodásmódomat, egyedül szeretek lenni, nem kellenek emberi kapcsolatok merrt abszolút nem érdekelnek, csak azért mentem hogy ne legyen hiszti, de rendesen felszökött a szoronágsom és társai. 22/f
2022. dec. 30. 19:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A macskámat azért jó volt kicsit megsimogatni, rég nem láttam és vele nőttem fel kb.
2022. dec. 30. 19:41
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van macskánk, igaz ő màr egy új, de mindig imád, ha hazajövök. <3 1,5 éves.
2022. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

felhívod az orvost, kovidos vagy, 2 hét karantén

ilyen ziccert kihagyni

2022. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mégegyszer nem engedem hogy felnyomják azt a covid tesztett az agyamig az tuti.
2022. dec. 30. 19:58
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem csak olyan tesztek vannak már
2022. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Mi tart vissza hogy külföldön válalj munkát.
2022. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért mész? Jó neked, hogy három nap alatt kicsinálnak?
2022. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen átlagos és reális témák, amiket egy korodbeli EGÉSZSÉGES emberrel szoktak beszélgetni hozzátartozók, akik régen találkoznak.

Nyilván nem a csillagászatról, vagy a mélytengeri búvárkodásról fognak értekezést tartani.

Itt csak az a probléma, hogy te mentálisan labilis vagy, ezért két megoldás van:

- legközelebb viszel egy listát, hogy veled miről lehet témázni

- vagy az egyszerűbb megoldás, nem mész hozzájuk

Utóbbi esetén nem fogja őket meglepetés érni, hiszen tisztában vannak vele, hogy gondok vannak veled. Gyanítom, hogy még csak megsértődni sem fognak.

2022. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%
19-es, a világod nem tart tovább a 2 méteres körzetednél, és nulla empátiával sejtelmed sincs arról, hogy másoknak nem adatott meg olyan támogató családi közeg, amihez neked szerencséd van.
2022. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!