Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a párom...

Az normális, hogy a párom szüleit magáznom kell?

Figyelt kérdés
Eggyütt lakunk. Mármint a szülőkkel, és nem vagyunk rossz viszonyban. Csak az bánt engem egy kicsit, hogy mindenkinek azt mondják, hogy "tegezz nyugodtan", (nálam sokkal fiatabbaknak is, és ők mellesleg nem a menyük, nem az unokáik édesanyja) mig nekem soha nem ajánlották fel. anyukám felajánlotta a férjemnek, hogy tegezze, de mióta meghallotta, hogy én magázom anyósomékat, azóta nem engedi neki. (Gondolom ez afféle visszavágás lenne tőle) Szóval mindenkinek, megengedik ,csak nekem nem? Mikor egy családi barát (az anyósomék régi barátja, én nem is ismertem azelőtt) Szóvá tette nekik ezt, anyósom csak annyit mondott, hogy ők régimódiak, és ez náluk nem divat. De akkor miért engedik mindekinek?
2010. okt. 1. 08:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Engem párom apja magáz 16 éves korom óta. (én is a szülőket).

Ne törődj velük, nem ezen fog múlni a boldogságotok, remélem.

21/L

2010. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem ezen múlik. Nem ettől leszünk boldogtalanok, ha leszünk, és nem az fog boldogitani minket, ha tegezhetem őket. :))
2010. okt. 1. 20:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!