Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kitenni a közösségi...

Miért kell kitenni a közösségi oldalakra valakinek a gyászát?

Figyelt kérdés

Ezzel mi lesz jobb?

Mennek a szívhez szóló monológok, "Így szeretlek Anyu, úgy hiányzol Icu néni, te tanítottál meg a munka és a család szeretetére, milyen jókat ettünk együtt"... ezt miért kell?


2022. dec. 11. 16:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%
Azért, hogy tájékoztasson másokat, hogy az illető màr nincs köztünk. Szerintem ez nem egy fű de nagy bűn.
2022. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%
Nincs korlát??? Hát csak az van b+. Hogy azt is be akarják korlátozni a kérdező félék,hogy ki mit oszthat meg. És még elő is veszi érte, felelősségre vonja a saját emberi akaratában, másokkal vitatja meg gusztustalan, névtelen módon. Fú, basszus, komolyan senkivel nem nézem ugyanazt a mozit szinte ezen az oldalon. Csak nagyon kevesekkel. Nekik szívből örülök.
2022. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
79%

Mi van, nincs korlát a mai világban?

Azért egy facebook posztot ne vegyünk már egy kalap alá mondjuk egy törvénytelenséggel!!


A kérdezőnek például miért kell erről kérdést kiírnia?

Miért fáj neki, hogy ki, mit oszt meg?

2022. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
81%

"Azért, hogy tájékoztasson másokat, hogy az illető màr nincs köztünk. Szerintem ez nem egy fű de nagy bűn."


Igen, amiben leírja, hogy szeretett xy ekkor és ekkor meghalt, temetése ekkor lesz és itt. Az a tájékoztatás. De utána már mit tájékoztat?

2022. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Darius- ***** válasza:
67%

Egyszer kitenni rendben van, amikor aktualis, emlék.

Honapokkal utana, hogy meghalt vagy éppen Halottak napjan elovenni ujra, én az ilyet nem osztom. Csak feltépik a sebeket, ha magan nem is, mason.

2022. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Mikor anyukám váratlanul meghalt, a húgom egy szót nem beszélt róla senkivel, apukám meg mindenkit felhívott, akit csak ismert. Ha fenn lett volna facebookon, tuti kiírja.


Nem vagyok annak a híve, hogy kritizáljunk másokat, ha ártalmatlan dolgokat csinálnak, de a gyászreakciókat megszólni a legalantasabb dolgok egyike.

2022. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
95%

Ami nekem rendben van:

- Kiírja, amikor megtörténik a haláleset, tájékoztatásul a távolabbi rokonok, barátok számára. Vagy halottak napján megoszt egy emléket a konkrét személyről.


Ami nincs rendben:

Hetente egy giccses kép, amivel arra bíztat, hogy oszd meg te is, ha elveszítettél valakit. Kifejezetten a további megosztásokat és lájkokat vadássza, személytelenül. Semmi köze a valódi gyászhoz.

2022. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!