Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kitenni a közösségi...

Miért kell kitenni a közösségi oldalakra valakinek a gyászát?

Figyelt kérdés

Ezzel mi lesz jobb?

Mennek a szívhez szóló monológok, "Így szeretlek Anyu, úgy hiányzol Icu néni, te tanítottál meg a munka és a család szeretetére, milyen jókat ettünk együtt"... ezt miért kell?


2022. dec. 11. 16:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem elhet simán továbblapozni? Ha valakienk ettől jobb akkor hadd tegye ki.
2022. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
46%

Azért teszik ki, amiért az esküvős, újszülött, kisbaba, kisgyerek fotókat, amiknek a családi fotóalbumba lenne a helyük - a likeokért.

A fájdalom nem tartozik másra, és lehet itt jönni az álszent szövegekkel, hogy csak a családnak oszt meg ilyeneket, igazából azt mindenki olvashatja, még azok is, akik nem is az ismerősei, csak követik.

2022. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert az illetőnek ettől k8csit könnyebb.

Nem, én sem vagyok ilyen, hogy ezeket a dolgokat a nagyvilág elé tárjam.

De nem is zavar, ha más meg igen. Az ő élete, az ő dolga. Ha neki igy jó, nekem nem gond.

2022. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%
Mártírkodás, sajnáltatás, plusz sok ember úgy van vele, hogyha valami rossz történt vele, akkor abból jöjjön be valami jó is: likeok, együttérzést sugalló kommentek formájában.
2022. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%
Az iylen embereket törölni szoktam az ismerőseim közül. Te is megteheted.
2022. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
38%
Ezeknek már nincsen magánügy, csak a feloldódás egy művilágban.
2022. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Hogy a magadfajta hisztizhessen kérdező. Nem kötelező reagálnod rá, de picsognod sem. Szíve joga mindenkinek mit oszt meg.
2022. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne?!
2022. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%

Nekem társadalmilag érdekesebb, mikor valaki kérdesben kiírja, hogy más miért ilyen meg olyan. Az zavaróbb.

A válasz. Ember. 625.839.578- féleképpen lehet életet élni, nemcsak úgy ahogy te. Ez éppen az egyik, hogy kiírja. Miért ne írná ki? Ki vagy te, hogy megmondd, mit csináljon?

2022. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
Mert van akinek megkönnyebbülés, ha másnak elmondhatja.
2022. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!