Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha vki...

Mi a véleményed arról, ha vki közösségi oldalakra teszi fel a sok bulifotot, meg pózolgatósat, de közbe a gyerekeiről egy db kép sincs, és nincs is feltüntetve h neki vannak?

Figyelt kérdés
Pedig minden ismerőse tudja h van két kicsi gyereke
2011. máj. 17. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj a saját életeddel foglalkozni, ez nem a te gondod, problémád, hogy ott milyen a családi háttér. Úgy gondolom, mindenkinek van mit söprögetnie a saját portáján, még mielőtt a másé felé kacsintgatna.

Nekem ez a véleményem róla.

2011. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem h neked mi a véleményed erről h én ezt megkérdeztem. Félre érzelmezted a kérdést.
2011. máj. 17. 15:45
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az elsővel egyrészt, rengeteg kicsinyes alak van, akik összekeverik a gerendát a szálkával... Másrészt pedig ez az egész közösségi oldalasdi úgy hülyeség, ahogy van. Nem ez alapján kell ítélkezni.
2011. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok, tehát nekem erről az egészről az a véleményem, hogy nem ez alapján kell ítélni.
2011. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

Aztán téged ki kérdezzett? Én véleményt írtam egy kérdéshez. Ezért van az oldal. Ki az úristen vagy te, hogy megszabd mihez mit írhatok?

Utálom a fajtádat egyszerűen. Te is csak más élete után vagy képes koslatni, arctalan itt megszabod miről mit írhatok, és mellé akkora a képed mint ide Lacháza. Nézzél már magadba...

2011. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

egyetértek az elsővel... az ő dolga! az hogy nem tett fel gyerekeiről képet... nem azt jelenti hogy szégyelli, de azért sztem egy közösségi oldal nem egy baba-mama oldal, engem például az is taszít hogy ha valakinek magáról nincs is képe csak szerelmével együtt, gyerekeivel, gyerekeiről stb. Szerintem ez is gáz, mert olyan mintha nem is lenne mögötte senki, csak akkor van az egyén, ha a párjával van, nincs önálló személyisége, legalábbis ez mutatkozik meg az ilyen képekből.

Szóval az ő dolga, hagyd rá. Ha meg nagyon közeli ismerősöd akkor kérdezz rá nála ne itt!

2011. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

hát szerintem akkor bunkóság ha pl kivan írva hogy gyerekek: nincs

de ha pl simán nincs kiírva semmi akkor nem hinném,hogy bunkóság lenne

és miért ne tehetne fel bulizós képeket meg pózolgatósat? nem minden anyukának kell elhíznia és folyamatosan otthonlennie szülés után..

és tényleg foglalkozz a saját dolgoddal,nagyon ráérhetsz ha ezeket elemezed

2011. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49

Micsoda alpári stílusod van!!! Igen le írtad a véleményed egy kérdéshez. Végül is én egy véleményt kértem,de nem azt h mi a véleményed arról hogy feltettem ezt a kérdést.Én azt hittem h esetleg félre értelmezted a kérdést,és azért nem arra válaszoltál. Nem tudom mit kell így megsértődni,meg bunkón beugatni.

2011. máj. 17. 15:55
 9/30 A kérdező kommentje:

válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49


Nincs beállítva az h nincsenek gyerekei,csak egyszerűen említést se tesz róla. A bemutatkozó féléjében az van,h szeret partizni,a barátnőivel lenni és vásárolni,meg ilyen szerelmes idézetek.

2011. máj. 17. 15:58
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

A véleményem az illetőről az, hogy ő tudja, hogy milyen adatokat akar nyilvánosságra hozni magáról. Ha ő nem akarja, hogy mindenki tudja (még az ismeretlenek is), hogy neki van családja, az ő dolga.

Én büszkén mutogatom a gyerekeimet (bár ezt is csak mértékkel), és agyhúgykövet kapok az olyan fotóktól, hogy "Gizike első kakija" - más pedig ezt viccesnek tartja. Ez van, nem vagyunk egyformák.

2011. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!