Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha vki...

Mi a véleményed arról, ha vki közösségi oldalakra teszi fel a sok bulifotot, meg pózolgatósat, de közbe a gyerekeiről egy db kép sincs, és nincs is feltüntetve h neki vannak?

Figyelt kérdés
Pedig minden ismerőse tudja h van két kicsi gyereke
2011. máj. 17. 15:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Neked ismerosnek van jelolve? (azt mondod, hogy te nem ismered) Mert nekem pl. ugy van, hogyha valaki nem ismerosom, nem latja a kepeimet. Van a gyerekemrol is kep, de csak mertekkel es csak az ismerosok latjak. En ugy gondolom, hogy mindenkinek a sajat dolga, hogy mit oszt meg. Ettol meg szeretheti a gyerekeit, csak nem akarja oket kitenni annak, hogy mindenki lassa oket, megtartja a csaladnak. En megertem. Azt mondod, hogy minden ismerose tudja, hogy van 2 gyereke. Akkor nem titkol semmit, kinek lenne uj info, ha kitenne kepeket roluk? Nekem is van ismerosom, akinek nem tulzas tobbszaz kep van fenn a gyerekerol. Azert ezt tulzasnak erzem foleg annak tukreben, hogy ismerem es tudom, hogy milyen hanyag, felelotlen ember. A vilagnak a szepet mutatni ilyen kozossegi oldalakon nem nehez, van olyan ismerosom is, akinek rengeteg kep van fenn a parjaval, minden mezes-mazos szerelmemnek leirja, kozben meg a tanyertores naluk mar szinte a napi rutin resze.
2011. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem ismerem annyira,de be vagyunk egymásnak jelölve. Mert a húga osztálytársa voltam. Ilyen látszat ismerősök vagyunk.
2011. máj. 17. 16:38
 23/30 anonim ***** válasza:
47%

"Ilyen látszat ismerősök vagyunk."


Es ennek mi ertelme? Magadat nem biralod ezert? De jo, hogy emberek ilyenek alapjan itelnek meg ismeretleneket...

2011. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
43%

Es ennek mi ertelme? Magadat nem biralod ezert?


Sőt, gondolj bele, hogy a szabadidejét ezzel tölti. Hall egy kis pletykát, hogy xy-nak vigyázni kellett a gyerekre, mert az anyja elment élni az életét. Erre ő felkerekedik, egyből megnézi az anya összes képét a közösségi oldalon, és konstatálja, hogy a gyerekről bizony egy kép sincs fent. Ezenkívül még tovább megy: elkezd ezen agyalni, majd még gyakorikerdesek.hu-ra is kiír róla egy kérdést... Hát nem szeretnék a vejed lenni.


Az gondolom meg sem fordul a fejedben, hogy vannak privát albumok is, amiket te nem láthatsz, ahol lehet éppen van fent a gyerekéről képe.

2011. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Csak ezzel a csajjal vagyok látszat ismerősök,az anyukájával(akivel együtt dolgozok) és a tesójával nagyon jóban vagyunk. Miért bíráljam magam azért mert látszat ismerösök vagyunk? Bejelölt,hát vissza igazoltam. Mikor átmegyek hozzájuk a köszönésen kívül nem szoktunk dumálni,ezért hívom csak látszat ismerősnek.


Nem egy pletyka alapján kezdtem el megnézni a képeit,hanem látom h szinte mindennap pakolja fel magáról az újabb képeket,hétvégén a buli képeket. Nem kell ehhez akkora ész h tudd sok partikép és sok kép van fenn magáról.

Akkor kezdtem el gondolkodni ezen milyen ember lehet,és alakult ki 100%ban ez a véleményem h szégyelli a gyerekeit,mikor a tegnap láttam a tesója írt megjegyzést az albumához, h szépek a fotói meg ő is,de a gyerekeiről is tehetne fel legalább egy képet,mert róla van már vagy 100. erre a csaj letörölte a saját tesóját ismerősei közül. Tőlem kérdezte msn-n h fenn van e nekem a tesója mert ő nem látja. Pedig ő csak viccnek szánta,h vegye észre magát a nővére és ne pakoljon fel már annyi képet magáról.

na mindegy,ez nem tartozik a kérdéshez.

Várom továbbra is a véleményeket a kérdésre(és nem arra h én ezt itt megkérdeztem). nem is értem mi rossz van abban ha kiváncsi vagyok más miként vélekedik ilyenről

2011. máj. 17. 17:54
 26/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam el a kommenteket, de nekem az a véleményem, hogy egy közösségi oldalon életének ezt a részét akarja megosztani az emberekkel.

A család, az otthon, a gyerekek már inkább intimebb téma, nincs akárkinek köze hozzá, márpedig amit interneten bárki hozzáférhet.


Jobb esetben ez az oka.

2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%
Neeem, te nem véleményeket vársz, hanem olyan válaszokat, amik téged erősítenek meg, hogy önigazolást nyerj.
2011. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem látok benne semmi problémát.Apukám is fent van egy közösségi oldalon és egy képe sincs a családról.Pedig mindenki tudja hogy vannak neki gyerekei,4-is.Nekem sincs a családról képem fent pedig mindenki tudja hogy vannak szüleim és testvérem.A véleményem az hogy ezzel nincs semmi probléma,én sem raknék ki a gyerekeimről képet egy közösségi oldalra ahol bárki megnézheti őket(még privátban sem mert aki azt az albumot megnézheti az tudja hogy van gyerek és valószínűleg élőben is látta már őt/őket).
2011. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy gyerekkori iskolatársam, ő fiatalon lett anyuka, olyan 19 évesen. Szintén egyedülálló anyuka, sokat bulizik, vannak fent partiképei, ugyanakkor van több albuma csak a kisfiáról.

Lehet, hogy úgy van, ahogy mondod, így akar pasit fogni, vagy csak neki ennyire nem fontos a dolog.

2011. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
87%

Az se jobb, aki meg csak a gyerekeiről rak ki képet, és a profil képen is a gyereke van, magáról meg semmi.


Engem nem izgat, ő dolguk, ettől még lehetnek jó szülők.

2011. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!