Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha vki...

Mi a véleményed arról, ha vki közösségi oldalakra teszi fel a sok bulifotot, meg pózolgatósat, de közbe a gyerekeiről egy db kép sincs, és nincs is feltüntetve h neki vannak?

Figyelt kérdés
Pedig minden ismerőse tudja h van két kicsi gyereke
2011. máj. 17. 15:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Az én véleményem erről az h sztem olyan mintha szégyellné hogy vannak gyerekei. Van róla vagy 50 kép mindenféle divatos ruhában pózolgatva(meg kell hagyni csinos is),meg egy csomó partifotó,hol egyedül hol barátnőkkel(a képek 80%-n ott a pia a kezében is). Néha elgondolkodok rajta hogyan van szíve otthon hagynia pici gyerekeit. Jó,a nagymama általában vigyáz rá.

Meg úgy gondolom h lehet ezekkel a képekkel akar magának pasit fogni,merthogy egyedülálló anyuka.

2011. máj. 17. 16:03
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Tegye, ha jól esik neki. Az én társadalmi normarendszerembe ez belefér, nincsenek ilyen irányú elvárásaim, hogy egy anyának mindenhol mutogatnia kell a gyerekeit, nem élhet rendes életet nélkülük.
2011. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Meg ami nekem a legfurcsább h a testvérénél és a nagymamánál is van fenn kép 1-1 db az unokahugikról,unokákról de a saját anyjuknál nincs egy db se.
2011. máj. 17. 16:05
 14/30 anonim ***** válasza:
88%

Hát na, nem vagyunk egyformák.

Én sem hagynék fel az eddigi életemmel azért, mert született egy gyerek. Ugyanúgy eljárnék bulizni, szórakozni a barátokkal, mint előtte. Nehogy már fel kelljen adni mindent - teljesen feleslegesen - azért, mert született egy gyerek. Nem elvan ő arra a pár órára nélkülem? Mi baja lesz neki, vagy bárkinek attól, hogy élvezem az életet egy gyerek után is? Hihetetlen...

2011. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljes mértékben az ő dolga, én se mutogatnám agyba-főbe a gyerekeimet közösségi oldalakon. Akik közel állnak hozzám, azok úgyis láthatják őket élőben is...
2011. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

ma 15:46 - egyetértek, sőt tovább megyek: Minek kell egyáltalán ítélkezni?


Az Ő dolga. Biztosan megvan az oka, amit én nem ismerek. Ha ismernék, akkor lehetne róla valamilyen véleményem, ami még mindig nem lenne elég ahhoz, hogy ítélkezzek. Találgatni találgathatnék, de annak meg mi értelme lenne? Vagy ez a feladat? Erről szól a kérdés, hogy találgassunk? Esetleg elég, ha azt mondom (pedig nem ezt gondolom), hogy az ilyen biztosan egy szemét alak, aki meg akarja csalni a feleségét, a gyerekeivel meg nem törődik cseppet sem?

2011. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%

Én azt tartom furának, ha valaki telepakolja a közösségi oldalakat a kölyke(i) képeivel, pl Marcika 1 hónapos, Marcika 2 hónapos,és így tovább, és mindegyik albumban legalább 50 kép, na ennek mi értelme? Akinek akarok, úgyis küldök párat priviben, de országnak-világnak mért kell bemutatni a gyerek életének minen másodpercét..?Attól meg végképp ki tudok akadni, ha meztelen kisbabás-kisgyerekes fotókat tölt fel valaki, nem hiszem el, hogy nincs annyi eszük az ilyen embereknek, hogy felfogják, a világháló tele van pediofilokkal/elmebetegekkel. Hiába hiszi azt, hogy az ő ismerősei -vagy ismerősök ismerősei- közt nincs, mert sosem lehet tudni sajnos, szóval eléggé felelőtlenek a fiatal anyukák(apukák is előfordulnak ebben a csopotban, de inkább az anyukákra jellemző). :S

20/L

2011. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Én őt végül is annyira nem ismerem,a tesójával jártam egy suliba meg most az anyjával egy helyen dolgozok. Őket jobban ismerem.

Persze ne hagyjon fel az addigi életével senki miután szült gyereket,de az én véleményem az,h nem normális dolog egy 1 éves gyereket a mamára bízni mert hétvége van és buli.

Főleg ugy h gyakran hétvégén is dolgozunk úgy jön ki a 3 nap meló,és mindig mikor kérdezem ennek a nőnek az anyját h mi ujság,mondja h fáradt,mert a lánya most is elment buliba,a pici meg egész este ébren volt.


Meg én úgy gondoltam eddig h ha vki már odáig jut h gyereket szül akkor őt helyezi előtérbe és nem a régi életét.


Úgy látszik csak az én értékrendemmel ütközik a dolog. nekem kicsit sincs az ilyenről jó véleményem. Magáról,barátnőkről egy csomó kép,de egy sem a gyerekeiről. Pedig akárhány ismerőse van azok mind tudják h vannak neki.

2011. máj. 17. 16:18
 19/30 anonim ***** válasza:

"Magáról,barátnőkről egy csomó kép,de egy sem a gyerekeiről. Pedig akárhány ismerőse van azok mind tudják h vannak neki."


De épp ez az. Ha mindenki tudja, akkor nem tök mindegy???

Nekem sincs kép a családomról, mert aki ismer, őket is ismeri, és tudja, hogy vannak. Aki meg nem, azt ne érdekelje.

2011. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%

"Pedig akárhány ismerőse van azok mind tudják h vannak neki."

Mert mindegyik ismerősét személyesen ismered, ugye?


Ne lovagolj ezen, az ő dolga. Persze elhiszem, hogy bántja a szemedet, hogy a kolléganőd le van strapálva a gyerekektől. De képzeld el, az pedig az ő dolguk, hogy a nagymama mennyire veszi ki a részét a babázásból.


Üdv:

Kétgyerekes anyuka, aki már szervezi, hogy a jövő hét végén ki fog vigyázni a gyerekeire, mert elmegy a férjével BULIZNI.

2011. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!