Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekeim...

Mit tegyek, ha a gyerekeim nem hajlandók elfogadni a párom?

Figyelt kérdés

16 és 14 éves lányaim vannak, 10 és 8 évesek voltak, amikor elváltunk az apjukkal, de előtte már másfél évvel külön költöztünk.


Állandóan szabotálják a kapcsolatunkat, még nem költöztünk össze, és ha így folytatódik a dolog, akkor nem is fogunk egyhamar. Neki is van két lánya, 3 éve vált el, ők elfogadnak engem, a kisebbik mondta, hogy örül, hogy én vagyok az apja mellett, az enyéim meg ott tesznek keresztbe, ahol tudnak.


Leültem/leültünk velük már többször, együtt és külön is, de semmi. Nem fogadják el, mert nem.

És ezt a "nem elfogadást" nem csendben teszik, hanem folyton beszólogatnak, ünneprontóak, addig feszegetik a határainak, ameddig robbanok.


Apukához nem tudnak menni, tehát nincs az, hogy megszoksz vagy megszöksz.


2022. dec. 7. 20:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
64%
Lehet nem ok nélkül teszik.
2022. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
45%

"Mit tegyek, ha a gyerekeim nem hajlandók elfogadni a párom."


Nézz mélyen magatokba, és keresd a hibát. Lehet hogy nem véletlen!

2022. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
32%
Már nem azért de yzültek 2 gyereket, neked ők kellene hogy az 1. Helyen legyenek nem pedig valami új pali.. velük folgalkozz és keress olyat akit elfogadnak vagy neveld fel őket aztán kereshetsz magadnak valakit
2022. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
56%
Szokásos, ha szültél ásd el magad, csak és kizárólag a szent gyerMEk engedélyével tegyél bármit is... Bebaszna. Majd egy hisztérika, önző kamasz dönti el hogy éljen a felnőtt.
2022. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
46%
A gyerek a család vagy szülő tükörképe általában. Lehet az apa mondja ezeket nekik vagy eppen az anya nem tanította meg nekik azt hogy az életben alkalmazkodni kell. Ettől még az anya nem rossz anya a gyerek nem féreg, csupán csak van még mit csiszolni rajtuk. Aztán ha mégsem sikerül akkor olyanok kompromisszum-keptelenek lesznek, mint te 14.
2022. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem, a gyerek a közeg tükörképe amiben él. Ha az zúdul rá a közvetlen környezetéből hogy ő az isten, mert a Julika, meg a Pistike is dirigál a szüleinek meg zsarolja őket, ő is azt fogja csinálni. Nagyon nem fogják fel a kölykök hogy hol a helyük a családban.
2022. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
83%

Olyan is volt már, hogy a nő új pasija egy méretes nagy f.szk..ap volt és a gyerekek agyát nem borította el a rózsaszín köd, és hiába gyerek vagy nem, reálisabban látta 'új aput' mint anyu..

De tudod mit 19, én feladom. Legyen igazad, úgyis látom neked erre szükséged van. Hát én leszarom ám más családját, főleg ha az a "más" nem is képes kifejteni a kérdését.

2022. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
87%
Hogy viselkedik a gyerekekkel? Pl. elvárja, hogy apjukként tekintsenek rá, normálisan beszél-e velük, stb?
2022. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
23%
Úgy látom kérdező te úgy le passzolnád a gyerekeidet az apjuknak ha lehetne érződik az irásodban hogy az ujj kanod meg a gyerekei fontosabbak mint a tieid,had kérdezzem meg ha mehetnének az apjukhoz eldobnád őket az új pasiért és az családért??????????????
2022. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%
“Kanod” Nem lehetne abbahagyni ennek a szónak a használatát? Olyan végtelenül primitít és gusztustalan, saját magát helyezi el a térképen az, aki így beszél.
2022. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!