Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? össze zavarodott...

Mit tehetnék? össze zavarodott minden, az egész életem egy káosz.

Figyelt kérdés
Februárban költöztem el a férjemtől,van egy 4 éves kicsi lányom akit azóta egyedül semmi segítség nélkül nevelek...Két munkahely albérlet ,nem volt egyszerü...A munkahelyemen találkoztam egy 21 éves sráccal,eleinte semmit nem akartam tőle (én 28 vagyok),közben összejöttem egy 35 éves pasival aki elvált van egy fia...Ha vele vagyok jól érzem magam de ennyi...A kis sráccal végül összejöttem de juniusban volt egy balesetem ami miatt fel kellett adnom az albérletet,akkor úgy döntöttem hogy az idősebbik sráccal maradok(a lányom ekkor az apjánál volt),de annyira nem éreztem magam jól hogy egy hét után át költöztem a fiatalabikhoz.Ő a szüleivel él,szeretek és elfogadtak,de 2 hónap után hiányzott az önálóság hogy sose vagyok a lányommal mert dolgozom...A másik srác mindvégig írt emailt,és amikor találkoztunk úgy érezttem hűje vagyok ő az emberem (komoly megbizható,van élet tapasztalata,)a kislányom nem szerette nagyon ott ahol laktunk azt hiszem féltékeny volt mert azért vibrálás volt rendesen...Mindegy három hete vissza menntem az idősebikhez ...A lányom szeret ott lenni nem érzi riválisnak a pasit...én meg őrlödöm...a kis sráccal együtt dolgozom...az eszem azt mondja ez a helyes,de a szívem a másik srácé...mit csináljak?mióta eljöttem a férjemtől egyik butaságot csinálom a másik után...hiba volt?egyedül nem megy egy kis gyerekkel albérletben...de mi lenne a helyes a kislányom szemszögét is nézve nem tudom...lehet hogy csak menekülök...?
2010. szept. 30. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megszeretni nem fogod,csak megszokod.Egyenlőre jó ez,aztán majd meglátod.Minden változik,a másik srác is lehet még önálló,de akár még találkozhatsz is valakivel.A jövő még nem dőlt el.
2010. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!