Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kedvesem...

Mit tegyek, ha kedvesem találkozott a volt első nagy szerelmével és azt mondja össze zavarodott? Teljesen elhidegült tőlem azt mondja még szereti őt. Ha közeledek felé vissza utasít. Tudom én is sok min

Figyelt kérdés
denben hibáztam.Keveset foglalkoztam vele,és a közös gyermekünkel,ezt el is ismerem.3éve vagyunk együtt és állittólag nem olyan a viselkedesem mint kéne.Megkéne változzak azt mondja.
2010. máj. 18. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok? Te a férfi vagy a nő vagy? Ezek fontos dolgok és kihagytad.


Egyébként nem kell aggódnod, ez csak hirtelen fellángolás, el fog múlni, kb 1 hét múlva. Szégyellheti magát, ha már közös gyerek is van és most zavarodik össze, hogy kit is szeret.

2010. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legócskább , legsablonosabb duma, hogy összezavarodtam. Ennél már csak az adj időt a rosszabb. Biztosan te is követtél el hibákat, és megváltozni vagyis kompromisszumokat kötni akkor érdemes, ha a másik fél is változik, mert benne is van hiba.Viszont látod, hogy nem érdemes, gyakorlatilag megmondta, hogy már nem szeret, csak az összezavarodtam szócska mögé bújt. Ennyi. Legyen büszkeséged, pakolj és menj. Ha elmúlt a szerelem , a szeretet akkor nincs mit javítgani. El kell engedni.
2010. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

18:49

Nekem a mindenem a barátom, imádom és szerelmes is vagyok belé. rengeteg energiát fektettem és fektetek most is a kapcsolatunkba, szándékosan kerülöm a tipikus hibákat, amiket elkövethet egy nő a kapcsolatban: nem hisztizek, nem féltékenykedek..stb. ennek ellenére volt egy időszak, amikor alig foglalkozott velem mindezek ellenére. kérdezgettem, mi a baj, a válasz mindig annyi volt, hogy nincsen jó passzban. csinálhattam akármit, járhattam a kedvében akárhogy, semmi eredmény. akkoriban jelölt be a régi szerelmem egy közösségi oldalon és nagyon kedves volt, figyelmes volt és törődött velem, nap mint nap érdeklődött a hogylétem felől, és nem tolakodóan, de szerette volna velem felvenni a kapcsolatot. hiába voltam szerelmes, akkor úgy éreztem, hogy lejjebb hagyott a lelkesedésem a barátom iránt és sokat gondoltam az exre. meginogtam egy kicsit, de persze valós találkozásra nem került sor. na most akkor szerinted az én hibám volt a megingás?

2010. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan szemét duma, hogy meg kellene változnod, NEKED. És mellesleg pont most. Mert gondolom a férjed tökéletes, semmit sem változott az elmúlt években. Én azt mondom, legyél önmagad, és önmagadnak akarj megfelelni. Akármit is csinálsz, ha el akar hagyni (remélem ez nem történik meg) akkor is elfog, ha napokon keresztül dorombolsz neki.
2010. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!