Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van hátránya annak ha egy nő...

Van hátránya annak ha egy nő élete első szerelmével köti össze az életét? De a pasinak nem ő az első szerelme.

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy maga a kapcsolat nagyon jó.
2010. máj. 24. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja megmondani. Mindenre van példa és ellenpélda. Lesz, aki azt mondja, "ismerj meg" másokat is, van, akinek bevált. Tőled függ.
2010. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne filozofálj ilyen baromságokon. Ha szereted vele maradsz, ha nem nem. Ha csak azért eldobsz valakit, hogy még előtte kipróbálhass másokat, akkor megérdemled ha soha nem találod meg az igazit. És ahogy az első mondta, mindenkinek más.
2010. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elsonmek van igaza.

tutira van jo pelda es ellenpelda is.

Tesomek a jo pelda kategoriaba tartoznak.

Ok 16-17 eves koruk ota vannak egyutt, most 40 es 41 evesek, ket gyerekuk van, es tokjo hazassagban elnek.

De ma mar sajnos eleg keves jo hazassag van.

Legalabbis sok rosszat lehet hallani.

De ez az emberek hozzaallasatol fugg, es, hogy hazassag utan, gyerek utan hogy apoljak a kapcsolatot.

2010. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos két ellenpélda volt, nem jött be a dolog, az egyik válás volt, a másik kapcsolatban nem váltak, de szenvednek. Viszont van egy példa is, ők nagyon boldogak. :)
2010. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az csak szerencse, ha elsőre megtalálod az igazit. neki valószínű nem az első nő volt az... minden szerelem más.
2010. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig bejött, mindketten elsők vagyunk a másiknak már öt éve. :) Remélem így is marad. :)
2010. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazan ez rajtad mulik. Mert ha jo minden eletetek vegeig akkor nem, de ha valamelyikötök miatt szetmentek teszem azt 30 ev mulva, akkor ha azt vagnad a fejehez vagy az lenne az elsö gondolatod, hogy de en neked adtam a fiatalsagomat akkor van hatranya.

Amugy meg ha akkora a szerelem es jo a kapcsolat az ember meg sem kerdez ilyesmit.

2010. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a párom az első, neki én a második vagyok. Nagyon jól megvagyunk.
2010. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a párom az "első" igazi nagy szerelem.nem tudom pontosan én hanyadik vagyok talán 3 vagy 4.Már 7 éve vagyunk boldogok :)
2010. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet
2010. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!