Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? össze zavarodott...

Mit tehetnék? össze zavarodott minden, az egész életem egy káosz.

Figyelt kérdés
Februárban költöztem el a férjemtől,van egy 4 éves kicsi lányom akit azóta egyedül semmi segítség nélkül nevelek...Két munkahely albérlet ,nem volt egyszerü...A munkahelyemen találkoztam egy 21 éves sráccal,eleinte semmit nem akartam tőle (én 28 vagyok),közben összejöttem egy 35 éves pasival aki elvált van egy fia...Ha vele vagyok jól érzem magam de ennyi...A kis sráccal végül összejöttem de juniusban volt egy balesetem ami miatt fel kellett adnom az albérletet,akkor úgy döntöttem hogy az idősebbik sráccal maradok(a lányom ekkor az apjánál volt),de annyira nem éreztem magam jól hogy egy hét után át költöztem a fiatalabikhoz.Ő a szüleivel él,szeretek és elfogadtak,de 2 hónap után hiányzott az önálóság hogy sose vagyok a lányommal mert dolgozom...A másik srác mindvégig írt emailt,és amikor találkoztunk úgy érezttem hűje vagyok ő az emberem (komoly megbizható,van élet tapasztalata,)a kislányom nem szerette nagyon ott ahol laktunk azt hiszem féltékeny volt mert azért vibrálás volt rendesen...Mindegy három hete vissza menntem az idősebikhez ...A lányom szeret ott lenni nem érzi riválisnak a pasit...én meg őrlödöm...a kis sráccal együtt dolgozom...az eszem azt mondja ez a helyes,de a szívem a másik srácé...mit csináljak?mióta eljöttem a férjemtől egyik butaságot csinálom a másik után...hiba volt?egyedül nem megy egy kis gyerekkel albérletben...de mi lenne a helyes a kislányom szemszögét is nézve nem tudom...lehet hogy csak menekülök...?
2010. szept. 30. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Menekülsz igen csöbörből vödörbe sajnos.
2010. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Talán a férjeddel kellett volna maradnod,nem pedig vándorolni egyik pasatól a másikig.

Ideje lenne,hogy most már csak a kislányod érdekeivel törődj!

2010. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

sajnos döntened kell. senki sem dönthet helyetted, mert ezt a felelősséget felvállalni ismeretlenül, következmények nélkül elég disznó dolog lenne.

csak annyit, hogy azért jobb az érzelmekre hallgatni, mert azokon nem lehet változtatni, csak konstatálni őket.

2010. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A lakas problemadat oldottad meg!


A Baratokat meg kaptad, es a regen nem kapott szeretetet, testi kapcsolatot is megkaptad,

de ne felejsd el, hogy Edesanya vagy, es azt sem,hogy az igazi oszinte szeretetet kell megtalalnod ahhoz, hogy ne

hetente,vagy havonta kelljen partnert valtoztatni, mivel

ez sem Neked, sem a gyermeknek nem tesz jot lelkileg.


Figyelj oda es donsd mar el, hogy melyik ffi szereted, mert igy a vegen,

a ket szek kozul, a foldre fogsz esni, talan hallottad mar ezt a mondast.

A szeretetre figyelj, es a gyermekedre, azt Neked kell eldontened, hogy melyiket valasztod, de ne ingazz, mivel

ez megalazo is lehet igy!

2010. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos előző mert a gyerek miatt én nem maradnék sose egy szar hazásságban, csak nem kéne virágról virágra mászni.Lekell tisztázni a dolgokat utána keresni uj párt,és nem érdekből....
2010. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek bántani, nem ismerlek, de tudod hogy hívják mifelénk akik így viselkednek?

Szerintem egyik pasi sem az igazi ha tudod váltogatni őket.Nem tudnál szülőkhöz, rokonokhoz költözni? Mert csak azért választottad ezeket a pasikat hogy legyen valaki, kényszerből( megélhetés, félelem stb) Nem ítéllek el, mert ki tudja nekem is mit hoz az élet. Ne férfiakhoz menekülj , építs ki saját életet, és utána azt a férfit engedd be akit igazán szeretsz. Őszintén kitudja meddig kellesz a 21 évesnek? 4-5 év jó estben? Utána kitör rajta az én még nem éltem ki magam műsor? És a 35 éves? Mindig ott lesz a tányérod szélén hogy ő befogadott, eltartott, éhen haltál volna.l Nem jó úgy párt választani hogy függőségbe kerülsz.

Tudom miről beszélsz, anyósom már ki tudja hányadik pasihoz menekül, ő nem két pasival volt-van így. Nem tud kilépni ebből a körből és mindig rosszabb lesz. És a gyermeke azt sem tudja kit hívjon apának.

Kitartás és saját élet!!!

2010. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 eszo ***** válasza:

háát igen..szerintem az a fő baj, hogy a kislányodat is totál összezavarod..

vele foglalkozz, ne ezekkel a pasikkal!!

2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt kell írnom jó helyen vagy ahol most vagy.Megvan a biztonság,és a lányod is jól érzi magát.

A szerelem mellett csak a szerelem szól,semmi más.Egy taknyosba zúgtál bele,aki se neked,se a lányodnak nem tud egzisztenciát nyújtani.Végül neked is eleged lett az önállatlónságból,és te magad hagytad ott.Jól döntöttél.Olyan helyzetben voltál hogy mérlegelned kellett,és a két rossz közül a kisebbiket választottad.A 30 évestől is megkapod a szerelmet,mégha nincs is annyi szín és íz benne.Nem te vagy az egyetlen nő akinek kompromisszumot kell kötnie a sorssal,és a moirák cserébe áldozatot kérnek,melyet a templomukban kell bemutatnod.Íme az aranyozott tőr,és a bódult srác az oltáron,öld meg ontsd ki a vérét.

Na jó,azért a helyzet nem ennyire drámai,változtass munkahelyet amint lehet és ne találkozz vele többé.Legalábbis a következő 5 évben semmiképp...

2010. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magadnak csinalod a problemat.Eloszor is, miert nem teremtesz meg egy idealis hatteret es utana keresel ferfit? Nem vagy felkeszulve arra, hogy most a megelhetessel es a ferfivel is foglalkozz. En a helyedben kiszallnek ezekbol a kapcsolatokbol,es elkezdenek normalisan elni.Nem szep toled, hogy 2 ferfit is szeditesz. Eloszor adj magadnak idot, gondold at a dolgokat ahelyett,hogy ide-oda ugralsz.
2010. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat...annyi hozzá fűzni valóm azért van...Hogy igen tudom az lenne a jó döntés ha kialakitanám magamnak az életet és utána döntenék,de sajnos pokol gyerekkor után senkim sincs (illetve van ,de még csak nem is vigyáznak a gyerekre,nem hogy másban segítenének...)

Kérdem én egyedül albérletben egy kislánnyal hogyan?probálam én 3 hónapig de a dadus meg az albérlet került 120 ezerben...(és hol van a többi kiadás),éjjel nappal dolgoztam sosem láttam a lányom,nem beszélve a fáratságról ami következtében szétvágtam a kezem úgy hogy 4 órás mütéttel tudták csak összerakni...Nem egyszerü,lassan bedilizem ...A férjem külföldön lakik szinte semmit nem segit időközben megtért(hít gyülekezetben) jár...stb...vissza mehetnék de félek az is csak egy menekülési pont lenne...(furcsa ember,anyagias és 15 év korkülömség van köztünk...)néha hiányzik is de valami miatt elhagytam...és igen a fiatal srác sem a megfelelő én is félek hogy le fog lépni,könnyebb úgy hogy én szakitsak mint ő később,mert tényleg fontos lett...Higyétek el a lányom az életem mindent megtennék érte (nekem borzaztó volt a gyerekkorom),ezért is szeretnék neki más életet ,emiatt költöztem vissza a 35 éveshez,de közben én ki fogok égni...persze miatta (lányomért)mindent...Féltékeny és egyszerüen nem birok vele lenni...nem kivánom...ez nem normális tudom,ő is egyre jobban gyanakszik...olyan hideg,bár tudom hogy szeret mégsem valami miatt nem tudja kimutatni,olyan kényszeredett az egész elég konzervativ...ez hiányzik a másik srácból ő elég ha rám néz és a lelkünk összeér...de igen a LÁNYOM a legeslegfontosabb neki kell jó legyen...,szerintetek meg fogom tudni szeretni?van ilyen?

2010. okt. 1. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!