Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom! Káosz?!

Figyelt kérdés
Teljes káosz van a lelkivilágomban. Szükségem van egy emberre, akiben megbízatok, elmondhatok bármit, és ő is megbízik bennem... meghallgat, és fontos vagyok neki. Miért van az, hogy mindenki engem használ lelki szemetesládának? Borzalmas érzés, hogy nem tudom kivel megosztani az érzéseimet, mert nem tudok senkiben megbízni. Félek, hogy ellenem fordítja azokat. Én miért nem érdemlek meg egy ugyanilyen embert, mint amilyen én vagyok másokkal?
2011. nov. 6. 20:44
 1/3 Iuventus ventus ***** válasza:

Írj egy privit, meghallgatlak!


(ismeretlenül, ha akarnám sem tudnám ellened fordítani amit mondasz)

2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne így fogd fel, hogy nem érdemled meg, egyszerűen ritka a mai világban az ilyen ember. Ez inkább szerencse kérdése. Én például már a 20-as éveim második felében járok, de soha nem találkoztam senkivel akiben így megbízhatnék. Próbálj meg pozitívabban hozzáállni, és ne add fel, én sem teszem.
2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neten könnyen találhatsz ilyet. nekem is volt egy haverom, sajnos elég rég láttam már bejelentkezve, de 15-16 évesen ismertem meg kb, és mindent kibeszéltünk, csajok suli minden. sose találkoztunk, de jóvolt dumálni, megértettük egymást, hasonló problémáink voltak, meg biztatni is tudtuk a másikat. erre kíválóan jó a net. csajozásra NEM! kb 20 éves koromig beszélgettünk igy volt hogy egész éjszakákat. azóta egyetemen találtam olyan haverokat akikkel megtudom beszélni a dolgaimat szerencsére.
2011. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!