Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megcsalt" a feleségem! Mit...

"Megcsalt" a feleségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanácsokra lenne szükségem!A megcsalt szót azért tettem idéző jelbe mert testi kapcsolatra nem került sor.A lényeg:kb.4-5 hónapja el kezdett romlani a házasságunk.Ezt jobban annak lehet betenni hogy távol vagyunk egymástól és a feleségem és a kisfiam az anyósoméknál lakik és én kéthetente tudok velük lenni két napot a munkám végett!Én kb 3-4 éve forszírozom a dolgot hogy költözzenek fel hozzám de sajnos az anyát nem nagyon akarja ott hagyni mert fél hogy egyedül kell döntenie.Én egy KFT résztulajdonosa vagyok és én az embereinkkel lakok egy albérletben amit már nagyon nehezen bírok mert nem bírom az ittas embereket és nagyon hiányzik a családom.Ezt többször meg is említettem a feleségemnek az elmúlt évek alatt hogy már nem írom ezt az életet.Haza költözni az anyósékhoz nem akarok mert azon a környéken nincs munkahely de ha véletlenül talál az ember akkor nagyon keveset fizetnek és abból nem tudom megadni a családomnak mind azt amit eddig megadtam.És arról nem is beszélve hogy itt ahol lakom itt van az összes kapcsolatom kiépítve és itt van a cég is.Amit még a történethez tudni kell hogy a feleségemnek céges telefon kártyája van hogy ingyen tudjunk egymás közt beszélgetni és ezt én fizetem és hozzám jön a számla is.Az egész a múlt havi számlával kezdődött mikor megláttam hogy abban a hónapban 91 sms-t küldött egyetlen egy számra!Én balga fel hívtam hogy mi ez és kivel beszélt!Erre ő azt a történetet adta elő hogy egy barátnőé ez a szám és vele dumálgatott!Én el is hittem és lezártnak tekintettem az ügyet de a "hatodik" érzékem folyamat azt súgta hogy nézek utána!Én le is kértem a részletes számlát és felhívtam az azon szereplő telefonszámot és kiderült hogy egy úriemberről van szó!Mikor rákérdeztem a feleségemnél hogy ki ez akkor kitálalt mindent hogy kb 3-4 hónapja sms-ezgetnek és már addig fajult a dolog hogy ilyen szavak is elhangzottak hogy hiányzol,szeretlek stb....Ebben a történetben az a legszörnyűbb hogy kb 2 hónapja volt egy nagy összetűzésem az anyósommal ami megint egy külön történet mert én csak jót akartam de mindegy mert a lényeg az volt hogy a feleségem kijelentette akkor hogy ő már nem szerelmes belém csak szeret és én próbáljak újból megszerettetni magam.Én balga 2 hónapon keresztül térden állva könyörögtem neki és udvaroltam hogy újból szerelmes legyen belém és ő ezt elnézte úgy hogy közben mással flörtölgetett.A lényege az egésznek hogy mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá ő inkább mással flörtölt és végig nézte hogy szenvedek!Ezt az egész dolgot megbeszéltük és elméletileg fel is hagyott minden féle kommunikációt a pasival és azt mondta hogy engem akar és most döntenem kell hogy visszafogadjam vagy ne!Ebben kérnék segítséget hogy mit csináljak?Agyjak még egy esélyt ennek a házasságnak vagy nem!Azt hozzá kell tennem hogy én még mindig nagyon szeretem és szerelmes vagyok a feleségembe!Elnézést a hosszúra sikeredett kommentért de így hátha jobban át látjátok a helyzetet!Várom a véleményeket és tanácsokat amiket előre is köszönök!!


Tisztelettel Multivan!


2010. szept. 30. 16:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt mondom, hogy költözzetek össze és úgy folytassátok. Viszont ha ezt még egyszer eljátssza, akkor hagyd el. Egyszer még megbocsátható, többször nem. Szerintem ez megalázóbb, mint egy sima megcsalás, mert még ő tett próbára téged.

Elnézést a kérdésért, de dolgozik a feleséged? Mert ha nem, akkor menjen el ő is dolgozni és neked is kevesebbet kell, mert két fizetésből azért könnyebb lenne és a családod is egyben maradna. A gyerek érdekében béküljetek ki, de nálam ez lenne az első és utolsó alkalom. Sajnálom, ami veled történt és őszintén kívánom, hogy minden rendbe jöjjön! 21/N

2010. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
3-4 hónapig sms,és ezt Te el is hiszed? Még mindig balga vagy ha bízol benne.
2010. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki megérdemel egy ESÉlYT. Ha úgy van ahogy írod, h megbánta a dolgot, akkor bizonyitsa is be szépen, és úgy ahogy azt többen is írták csakis és kizárólag együtt élhettek ezentúl. Ti egy család vagytok, gyerekkel megáldva, itt az anyósnak nincs sok helye!!

Szerintem az eredendö ok, az volt h olyan sokat vagytok távol egymástól.

És igen is, a gyerek érdekében, meg kell mégegyszer próbálni, mert van egy mondás: "Egy gyereknek két keze van, hogy egyiket az annya fogja, a másikat pedig az apja"!

Ha elváltok, nem müködik olyan egyértelmüen jól az szülöi nevelés, és ezt a gyerek érzi meg.


Sok sikert!!!

2010. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezt a sok tanácsot és hozzászólást!Nem gondoltam hogy ennyi választ fogok kapni!

És itt szeretnék pár hozzászólóhoz komentet fűzni!Nekem a 7 év alatt rengeteg alkalmam lehetett volna hogy megcsaljam de sose csaltam meg és még eszembe sem jutott mert én nem tudnék a szemébe nézni hogy mással is vagyok!Világ életemben gerincesnek tartottam magam és arra törekedtem hogy mindig mindenkivel őszinte legyek,ha nekem lett volna más kapcsolatom akkor az azt jelentette volna hogy már nem szeretem a feleségem és én azt tartottam volna fernek és azt csináltam volna hogy elé álltam volna és elmondtam volna neki az igazat és mentünk volna tovább külön utakon!A szex témáról csak annyit hogy én mikor otthon voltam mindig próbáltam neki megadni mindent de nem egyszer volt rá példa hogy már ő nem akarta.Mindenesetre megfogadom a tanácsokat és úgy döntöttem hogy megpróbáljuk rendbe hozni ezt a házasságot de csak úgy hogy mellettem lesznek és feljönnek!Természetesen ebben a blogban tájékoztatni foglak benneteket a fejleményekről!Még egyszer köszönöm a tanácsokat rengeteget segítettetek!


Köszönettel Multivan!

2010. okt. 1. 09:16
 25/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2010. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szia. Mi lett végül?
2020. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!