Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megcsalt" a feleségem! Mit...

"Megcsalt" a feleségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanácsokra lenne szükségem!A megcsalt szót azért tettem idéző jelbe mert testi kapcsolatra nem került sor.A lényeg:kb.4-5 hónapja el kezdett romlani a házasságunk.Ezt jobban annak lehet betenni hogy távol vagyunk egymástól és a feleségem és a kisfiam az anyósoméknál lakik és én kéthetente tudok velük lenni két napot a munkám végett!Én kb 3-4 éve forszírozom a dolgot hogy költözzenek fel hozzám de sajnos az anyát nem nagyon akarja ott hagyni mert fél hogy egyedül kell döntenie.Én egy KFT résztulajdonosa vagyok és én az embereinkkel lakok egy albérletben amit már nagyon nehezen bírok mert nem bírom az ittas embereket és nagyon hiányzik a családom.Ezt többször meg is említettem a feleségemnek az elmúlt évek alatt hogy már nem írom ezt az életet.Haza költözni az anyósékhoz nem akarok mert azon a környéken nincs munkahely de ha véletlenül talál az ember akkor nagyon keveset fizetnek és abból nem tudom megadni a családomnak mind azt amit eddig megadtam.És arról nem is beszélve hogy itt ahol lakom itt van az összes kapcsolatom kiépítve és itt van a cég is.Amit még a történethez tudni kell hogy a feleségemnek céges telefon kártyája van hogy ingyen tudjunk egymás közt beszélgetni és ezt én fizetem és hozzám jön a számla is.Az egész a múlt havi számlával kezdődött mikor megláttam hogy abban a hónapban 91 sms-t küldött egyetlen egy számra!Én balga fel hívtam hogy mi ez és kivel beszélt!Erre ő azt a történetet adta elő hogy egy barátnőé ez a szám és vele dumálgatott!Én el is hittem és lezártnak tekintettem az ügyet de a "hatodik" érzékem folyamat azt súgta hogy nézek utána!Én le is kértem a részletes számlát és felhívtam az azon szereplő telefonszámot és kiderült hogy egy úriemberről van szó!Mikor rákérdeztem a feleségemnél hogy ki ez akkor kitálalt mindent hogy kb 3-4 hónapja sms-ezgetnek és már addig fajult a dolog hogy ilyen szavak is elhangzottak hogy hiányzol,szeretlek stb....Ebben a történetben az a legszörnyűbb hogy kb 2 hónapja volt egy nagy összetűzésem az anyósommal ami megint egy külön történet mert én csak jót akartam de mindegy mert a lényeg az volt hogy a feleségem kijelentette akkor hogy ő már nem szerelmes belém csak szeret és én próbáljak újból megszerettetni magam.Én balga 2 hónapon keresztül térden állva könyörögtem neki és udvaroltam hogy újból szerelmes legyen belém és ő ezt elnézte úgy hogy közben mással flörtölgetett.A lényege az egésznek hogy mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá ő inkább mással flörtölt és végig nézte hogy szenvedek!Ezt az egész dolgot megbeszéltük és elméletileg fel is hagyott minden féle kommunikációt a pasival és azt mondta hogy engem akar és most döntenem kell hogy visszafogadjam vagy ne!Ebben kérnék segítséget hogy mit csináljak?Agyjak még egy esélyt ennek a házasságnak vagy nem!Azt hozzá kell tennem hogy én még mindig nagyon szeretem és szerelmes vagyok a feleségembe!Elnézést a hosszúra sikeredett kommentért de így hátha jobban át látjátok a helyzetet!Várom a véleményeket és tanácsokat amiket előre is köszönök!!


Tisztelettel Multivan!


2010. szept. 30. 16:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

üljetek le és alaposan beszéljétek át a dolgokat.:)

Remélem minden rendbe lesz:)

2010. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mivel gyermeketek is van, meg kell ezt oldani! Párterápia, stb. A gyerekért.
2010. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

nem írtad mióta vagytok házasok!?

adj neki még egy esélyt!de kösd feltételhez,még hozzá ahhoz hogy költözzenek oda ahol te dolgozol!ha kell vigye az anyukát is,ha annyira nem meri egyedül hagyni.

ne lépj ki a kapcsolatodból,mert már túl sok mindent fektettél bele!


a megcsalásról meg annyit hogy egyszer talán még feledhető de ha még egyszer előfordul akkor ne hagyd magad hü.ének nézni!


ja nekem ha a férjem lefeküdne mással nagyon sz@r volna,de sokkal jobban fájna ha szerelmes lenne másba!


24N

2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha igazán szeretne a feleséged felköltozne hozzád a gyermeketekkel. Én ha ilyen helyzetben lennék, azonnal otthagynám az anyámat, és mennék a férjem után. Nagyon jól gondold meg. Ne legyél pincsi kutyuli, nem kell a nagy térdre borulás előtte. Te megadol neki mindent, távol élsz tőle, adod a rahedli pénzt, őnagysága meg flörtölget. Ha nem akar veled menni, az azt jelenti, hogy vége a házasságotoknak.
2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A kérdésed megválaszolása igen nehéz!Eltöprengtem rajta,mit is kezdenék ilyen helyzetben.

Arra jutottam,hogy a családomnak adnék esélyt azzal ha békülök az asszonnyal!Persze a bizalom szövete elszakadt,és már csak foltozni lehet!

Ez a legrosszabb!Hiába szeretsz őszintén,ha bizalmatlanná tettek!

Adj egy esélyt!Aztán majd meglátod,hogy az asszony varrja-e azt a foltot!

Minden jót!F/35

2010. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Huuu!Ez nagyon nagyon csúnya dolog volt a feleségedtől.

Legalább ne mondta volna,hogy már nem szeret.Szerintem ezen már nem nagyon tudsz változtatni.Ennyi idő után lehetséges,hogy már nem dúl a régi nagy szerelem,de azért figyelembe kellene vennie a gyerekeiteket is.

És a szeretet is nagyon fontos,én sosem tennék ilyet a párommal.Mi 3éve vagyunk együtt,már nem olyan mint az elején,de még mindíg nagyon-nagyon szeretem és sosem tenném ezt vele.Lesülne a pofámról a bőr,ha értem dolgozna és a közös gyerekeinkért,közbe meg fizetné a számlám amin egy másik palinak irogatok.

Ne haragudj,de ez undorító dolog.

Egy kis tisztelet sincs benne irántad??

Hogy mit tegyél?Hát leginkább Te tudod,hogy tul tudod -e tenni magad ezeken a dolgokon és ,hogy tud-e/akar -e változni a feleséged.

Sajnálom.Nagyon rossz érzés lehet.Azért ne vedd biztosra azt sem,hogy csak sms-ezés történt.

2010. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó leszel, amíg vissza nem fogadod, utána kis idővel megint félrelép. Neki nem Te kellesz! Nekem már eleve az visszataszító, hogy nem megy Veled oda, ahol dolgozol. Így nem is lehet normális családi életet élni, és valószínű nem is akar! Jobban szereti a pénzedet, mint Téged, ez szerintem teljesen nyilvánvaló. Nem hiszem el, hogy férfi vagy és nem tudsz a sarkadra állni! Én elhiszem , hogy szeretet, de a szeretet nem abból áll, hogy külön élve egymástól valahogy megpróbáltok szót érteni, és mindent elnéztek egymásnak. Ez a kapcsolat egy nagy szar! Már boccs. Úgyis Te fogod húzni a rövidebbet, ha visszafogadod!
2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!És akkor én is válaszolnék rá:

1:a beszélgetés megtörtént és láttam rajta hogy nagyon megbánta és egy életre megtanulta a leckét!

2:Párterápiára nem akar menni mert azt vallja hogy ne egy idegen oldja meg a problémáinkat.

3:5 éve vagyunk házasok és 7 éve vagyunk együtt és 4 éves a kisfiúnk.

4:Most ki fog derülni mert kértem gondolkodási időt de én csak úgy akarom ezt a házasságot folytatni hogy ha felköltöznek!

5:Köszönöm és nagyon igazad van!

2010. szept. 30. 16:39
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Szia Multivan!


Ne engedd magad kihasználni! Ez így nem élet! A feleséged gondolom felnőtt nő, így már nincs az édesanyjához kötve! Te adj neki egy esélyt, vagy te vagy az édesanyja! Ne csak a gyereket nézd! A gyereked felnő te megöregszel! Lehetsz úgy is szuper apuka, ha más feleség oldalán élsz! 36/N Lepke

2010. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Mivel gyermeketek is van, meg kell ezt oldani! Párterápia, stb. A gyerekért.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:30


Ez mekkora hülyeség! Szerinted jobb, ha a gyerek ilyen családba nő fel, ahol Anyuci és Apuci elmennek egymás mellett?

2010. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!