Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem megcsalt és...

A feleségem megcsalt és tagadja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok itthon és ha itthon is vagyok akkor keveset mert katona vagyok. Felmondani nem akartam. Gondoltam rá még az elején hogy meg fog csalni...de máshogy képzeltem el. Azért arra nem gondoltam hogy az új pasijára fogja költeni a pénzt..amit én megszereztem azt ő a pasijára költötte én meg csodálkoztam is hogy hol van. Úgy csináltam mintha csak gyanakodnék de teljesen biztos hogy megcsalt, persze ő tagadja az egészet. Elmondjam neki hogy tudok mindent? Mit csináljak?
2010. júl. 25. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs gyerek hagyd ott ha van gyerek próbáld meg megbeszélni
2010. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%

Mit csináljál?

Írjál ki olyan kérdést, ami hihető!

2010. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Na megis?!!Csapjal szet koztuk.
2010. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
a távkapcsolatnak ez a buktatója,szerintem mindenképpen mond el neki,h tudod és próbáljátok megbeszélni a történteket,lehet nem minden ugy van ahogy hiszed,szóval tisztázzátok és utána dönts
2010. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj vele először is.Pénz pedig csak annyit adj neki,ami a rezsire és a kajátokra kell.
2010. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Kösd rá hazugságvizsgálóra, és addig vallasd a l1banc0t, amíg be nem vallja.
2010. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
73%
Beszéljétek meg. Lehet, tényleg csak félreértés- Ha meg bizonyos vagy benne, akkor döntsd el: akarod-e őt magad mellett ezek után is vagy nem? Ha igen, akkor bocsáss meg neki. Ha meg nem, akkor hagyd el. Mindenképp beszélnék róla
2010. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Az mit jelent, hogy tudod? Konkrét bizonyítékokat nem lehet, vagyis inkább nincs értelme tagadni. Láttad a saját szemeddel?
2010. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ex katona feleség vagyok.Kibírtuk a külszolgálatot.Simán.Nehezen ment az idő,de kész,vége.Anyám,annyi ajánlatot kaptam,hogy rengeteget.Köztük "haverjaiét" is.De meg sem fordult a fejembe.Sajnállak,mesélt a férjem is,jártak így nem is kevesen,mint te.

Sajnos egy ribancot fogtál ki,(bocsi,nem szokásom így vélekedni,én is nő vagyok,de ez egy szemét,tróger munka amit veled csinált)hagyd el,remélem még nincs gyereketek!!

Ha egyszer megtette,kutyából nem lesz szalonna...

2010. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Szia Andersen! Remélem igaz a történet, és néger a "sógorod" :)
2010. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!