Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Ha vissza fogadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha vissza fogadom a feleségem, aki egyszer megcsalt. Ezek után bizhatok majd benne?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom ebben a hejzetben mi az ideális,mert ha vissza fogadom ki tudja mikor teszi meg megint? De ha nem fogadom vissza akkor meg a gyerekem sinli meg a dolgot.Vegyesek az érzéseim most,de lehet,hogy megváltozik majd késöbb.
2009. aug. 28. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem magadban sem bízol.
2009. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Egy családos nő akkor csinál ilyet,ha oka van.Elgondolkoznál rajta,hogy mit csináltál rosszul??

Ha szeretik,foglalkoznak vele,nem tartják rabszolgának,akkor nem tesz ilyet.

2009. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer csalt meg? Megbánta? Mióta vagytok együtt? Tudjátok folytatni úgy, hogy nem emlegetitek fel nap mint nap a hűtlenséget? Szeretitek egymást? Ő akar veled élni? Ezekre a kérdésekre kellene válaszokat találnod, akkor talán dönthetsz. Csak a gyerek miatt nem szabad együttmaradni (ha már nem szeretitek egymást) mert azt a gyerek is érzi, és nem fog működni sokáig.
2009. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindeki hibázhat!És szerintem mindekinek járhat egy uj esély pláne ha szereted!
2009. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Olyan okosak ezek a hozzászólások, de ez vica-verza igaz.Nem mindig kell nyomós ok a megcsaláshoz.Miért kell feltételezni egyből, hogy rabszolgasorsú elhanyagolt feleség volt és ezért történt a megcsalás???Ha annyira rossz volt neki a férje mellet és másik férfival enyelgett, akkor most miért kell őt visszafogadni, miért nem megy el azzal a másikkal???

Nagyon sok ember képtelen elfogadni azt, hogy az évek során a kezdeti lángoló szerelem egy idő után szeretetté alakul át.És aztán évek múlva egyszercsak a semmiből jön egy újabb lángoló szerelem és ha ezt nem tudjuk kezelni, máris dobjuk az elsőt és mi lesz újabb pár év múlva???Na vajon???Én nő vagyok.Pár éve a férjemtől olyan gyönyörű szülinapi ajándékot kaptam, hogy csak néztem.Közben kiderült, hogy a legjobbnak hitt barátnőm addig sajnáltatta magát , hogy az én férjecském szerelmet vallott neki.Rohadtul összedőlt bennem minden és már nem vagyok szerelmes a férjembe.Nem csalt meg és én sem csaltam meg még őt soha.Talán ha akkor megcsal most könnyebb lenne.Mert biztos, hogy elhagytam volna, még akkor is, hogy ott volt a második közös gyerekünk pár hónaposan a kezemben.Így viszont csak sínylődünk egymás mellett évek óta és én már kezdem látni, hogy hiába hittem a változást, már sosem fog tudni úgy szeretni, ahogyan én azt szeretném.Azóta a bizalom oda.

2009. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
55%

Kedves első válaszoló!

Ekkora baromságot! Szerintem a drágának megadott mindent és nem tudott magával mit kezdeni!

Lehet, hogy szegény látástól-mikulásig dolgozik, hogy a családjának meglegyen mindene, és a drága hölgyemény így köszöni meg!!!

Kedves kérdező, javist ki ha nincs igazam!

Jaj, mellesleg én is nő vagyok, és dolgozom mint az állat, én is gondoltam rá, "hogy szegény elhanyagolt férjem megcsal"( volt pár tett amiből köv.ni lehet) de nem tudtam bizonyítani. Ha kiderülne, akkor lapát!!

A gyerek miatt kell mérlegelned, neki borzasztó.

2009. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
szia.én egyszer megcsaltam férjemet és nagyon megbántam.megbocsájtott nekem és azota is boldogan élünk.Azota született 2 kislányunk.megbeszéltük hogy mi vezetett a megcsaláshoz és ö is belátta nemcsak az én hibám volt.ha megbánta és szeretitek egymást adj neki mégegy esélyt de csak akkor ha nem vágod minden 10 percbe a fejéhez
2009. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod visszafogadhatod.

A gond nem itt van szerintem.

Ott van, hogy miképp történik ez?


Ha megbocsátasz neki, akkor azzal fölébe kerülsz. Te leszel a "jó", Ő lesz a "gonosz", akinek megbocsátottak. Ezt egy párkapcsolat nem bírja el, megint tönkre fog menni. Ez nem ítélet, kívánság vagy jövőbe látás, csak sok megfigyelés. A jó párkapcsolatokban a felek egyenrangúak.


Ha meg nem bocsátasz meg neki, akkor Neked is el kellene követned Vele szemben valami hasonlóan súlyosat. Abból meg nem lenne nagy összejövés. Megint nem jó.


Ha van megoldás, én azt csak úgy látom, ha lezárjátok a múltat. És elkezdtek egy új kapcsolatot építeni, ami nem a régi romjaira lesz alapozva, hanem arra, hogy mindketten elfelejtitek a múltat, és lemondtok bárminek a felemlegetéséről ami ez előtt történt. Menni fog? Ha igen, akkor van jövőtök együtt. Ha nem, akkor nem. Nektek kell tudni.


Sok sikert!

2009. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az együtt érzést.

De az vezetett el idáig,hogy külföldön dolgoztam 2,5 évet.Az utolsó egy évben már ők itthon,én meg külföldön voltam.

Csak neten keresztül beszélgettünk.De kb:2 havonta haza jártam,és most jöttem haza végleg!

De nem kellet volna,kivárnia még ezt az utolsó hónapot?

Mivelhogy most történt az eset mielött haza értem volna végleg.Mégegyszer köszi mindenkinek.Csocsi.

2009. aug. 28. 14:54
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Hát jah, mindenki magából indul ki:D:DDD Egy biztos: ahol mindkét fél foglalkozik megfelelően a másikkal, abból SOHA nem lesz megcsalás. Ez ennyi, nincs mit elvenni és hozzátenni. Aki még nem tapasztalta, hogy ez mit jelent, az csak belekötni tud abba, amit írtam....el kell jutni agyban egy bizonyos szintre, máskülönben párkapcsolatban élni felesleges...addig csak próbálkozás lesz belőle, sokaknak élete végéig...
2009. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!