Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Ha vissza fogadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha vissza fogadom a feleségem, aki egyszer megcsalt. Ezek után bizhatok majd benne?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom ebben a hejzetben mi az ideális,mert ha vissza fogadom ki tudja mikor teszi meg megint? De ha nem fogadom vissza akkor meg a gyerekem sinli meg a dolgot.Vegyesek az érzéseim most,de lehet,hogy megváltozik majd késöbb.
2009. aug. 28. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyú. Annak idején volt egy barátom akit megcsaltam. Hülye voltam tudom, nagyon megbántam. Nagyon szerettem őt, csak sokat dolgozott, keveset voltunk együtt, aztán volt egy ismerős aki tömködte a fejemet hogy csajozik (persze nem volt igaz)... én meg bevettem és megcsaltam vele. Kiderült. Aztán úgy volt szakítunk, de végül addig könyörögtem neki, szó szerint térden állva sírtam neki hogy soha többé nem teszem. Az eleje nagyon nehéz volt neki, hogy megbízzon bennem, és nekem hogy bebizonyítsam hogy nem teszek ilyet. Egy ideig működött, de annyit felhánytorgatta nekem hogy nem bírtam idegileg. Teljesen kikészültem, és ő is. Aztáb én hagytam ott hogy ez így nem mehet tovább, végül ő jött hogy ne szakítsunk. Aztán csak vége lett, mert már nem volt olyan mint az elején, hiába akartuk mindketten. Gondolkodj el ezen.
2009. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor itt a magyarázat! Kicsit sok az a két és fél év,meg a 2 hónap.Felejtsd el,és kezdjétek előlről,mintha meg sem történt volna.
2009. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor egy esélyt megérdemel. Egy régi ismerősöm mondta, hogy egyszer el lehet bukni, és a megbocsátás attól függ, hogy az elbukott mit vesz le magának az esetből. Van, aki ez után tanul meg maximálisan értékelni, és megbán, és megtanulja, hogy mi a fontos. Ha a párod is ilyen, akkor szerintem nézd el neki. Tudom, hogy nehéz, de ha erősnek érzed magad, akkor "megéri". Olvasom, hogy külföldön voltál elég sokat. Figyi, szeritnem semmit nem érzett a másik iránt, "csak" egy egészségügyi dolog volt részéről. Most nem védeni szeretném a hölgyet, de ha szereted, akkor emiatt az egy eset miatt kár lenne értetek- már amennyiben a párod őszintén megbánta.
2009. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az eskuvo utan 2evig kulon laktunk en ithon M.on,o meg othon Lengyel oba,elo csak gyanitottam hogy van masik ferfi is az eleteben.Ket ev utan egyszer hamarabb ki ertem mint varta,rajta kaptam azzal a masikkal,nagy zur lett mert ossze ragadtak.Korhaz injekcio stb.Amint ki jott a korhazbol hivott konyorgott hogy bocsassak meg.Ossze koltoztunk,eleinte meg volt egy par ketes helyzet de nincs bizonyitek arra hogy ujra megtette.Aztan egy ido utan mar ketes helyzet se volt.Ma van ket gyermekunk es boldogan elunk.Nem bantam meg hogy eggyutt maradtunk.Szerintem adj lehetoseget,es boldogok lesztek
2013. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!