Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem megcsalt és...

A feleségem megcsalt és tagadja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok itthon és ha itthon is vagyok akkor keveset mert katona vagyok. Felmondani nem akartam. Gondoltam rá még az elején hogy meg fog csalni...de máshogy képzeltem el. Azért arra nem gondoltam hogy az új pasijára fogja költeni a pénzt..amit én megszereztem azt ő a pasijára költötte én meg csodálkoztam is hogy hol van. Úgy csináltam mintha csak gyanakodnék de teljesen biztos hogy megcsalt, persze ő tagadja az egészet. Elmondjam neki hogy tudok mindent? Mit csináljak?
2010. júl. 25. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Így van, ha tényleg megcsalt, hagyd el. Undorító, hogy más férfira költi a Te pénzedet, az ilyen semmit nem érdemel, vagyis igen, de azt nem írom le...Ha egyszer megtenne, megteszi újra és újra, zárd le ezt a kapcsolatot, találsz nála különbet is!
2010. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

Vidd haza a Kalasnyikovot, oszt megnézünk a TV-ben!


EKKORA KAMUT!

2010. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
55%
Nem tudom, miért gondoljátok, hogy ez kamu-sztori, a sztori teljesen ''átlagos'', bár az kevésbé, hogy itt kérnek segítséget... Szerintem hagyd ott...
2010. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

mennyire vagy biztos hogy megcsalt?Nem csak te reagálod túl,nem értettél valamit félre?Én is nő vagyok,de azt vallom hogyha megtette 1x megteszi 2x-3x is!!Sajnos ez tapasztalat,engem is megcsalt a volt férjem,igaz nem katona volt hanem csak egy átlagos senki!!!Tudom hogy most nagyon fáj ,rossz érzés.De mérlegelj te ismered a párodat,máskor is megtette vagy csak 1x "botlott"meg.Házasság egy nagyon szép "hely"ezért jól ,nyugodtan gondold át mit teszel,és beszéljétek meg.Ne csak hirtelen váljatok...írj hogy mire jutottatok,szorítok.


25/N

2010. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyítékod, mi a kérdés? Az ilyen nők szokták kiforgatni a teljes vagyonukból a férfiakat. Én is csaltam már meg az élettársamat, de csak rövid ideig, amíg el nem döntöttem, hogy mit akarok. A megcsalás nem szex volt, de csók igen. De eszembe se volt sokáig titkolni, meg eltartatni magam, mondjuk nem is tudtam volna, mert épp akkor megunta a munkahelyét és én tartottam el őt. De még akkor is fél évig vele maradtam, hogy anyagilag összeszedje magát és csak aztán szakítottam, mikor már nem a semmibe küldtem. Azóta se bírom fölvenni még a nyakláncot se, amit tőle kaptam, hisz végső soron mégis én hagytam el őt, nemhogy elkölteni a pénzt, amit ő keresett egy másik pasira...De ha csak paranoiás vagy, akkor szerezz előbb bizonyítékot. 1 millió Ft úgy ment el a fizetésemen felül rezsire, és közbejövő váreatlan dolgokra, hogy utána kellett számolnom, hova tűnt??? Semmi luxusra, csak egyedül tartottam fenn a házat. Úgyhogy az se mindegy, mennyi pénzt keresel a feleségeden. Azt tapasztaltam, sok férfinek fogalma sincs a mai gázárakról és arról, mennyibe kerül a kaja. Havi 30-40e Ft nekem, aki főzök és nem eszek sokat. Szóval jól gondold meg, mielőtt azzal vádolnád, hogy elszórta a pénzt!
2010. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Írok mindenfélét, Te meg majd válogass:

Ha van gyerek akkor is el lehet válni, úgyse sokat változik ettől az életetek, ha keveset vagy itthon.

Persze nem biztos, hogy menni fog. Mi is el akartunk már válni többször is, de sose bántuk meg, hogy együtt maradtunk, csak amikor újra jöttek a bajok...De közben fejlődtünk...

Igen jól látod, egyik félmondatommal kioltom a másikat.

Tehát akkor mi van? Az, amit igazán szeretnél!

Te döntsd el, hogy mit akarsz és makacsul ragaszkodj az életcélodhoz! Ő meg tegyen, amit erre tenni tud.

- amikor a feleségem ordítva dobta el a gyűrűjét én azt mondtam, hogy ez nem is Ő...és még egy gyerekünk született és éltünk boldogan.

- amikor már válni akart, én elengedtem a fülem mellett és nem reagáltam rá, mert én nem akartam válni és később született még egy gyermekünk, persze a legnagyobb egyetértésben és boldogságban ( legalábbis a gyerekek kiegyensúlyozottak!)

- most három gyerek mellet lehet, hogy megcsal a feleségem. Tudom, mert véletlenül elolvastam az összes smst, amit ebben a témában váltottak egymással és nem balhézok vele, mert szeretem, jót akarok neki, nem vágom már a fejéhez, hogy az elmúlt években mennyit kerestem és Ő azt mind elköltötte... Mert nem bántani akarom, hanem boldogítani. (amúgy meg nem is minden úgy van, ahogy én érzem, neki is igaza van néha, amit persze csak utólag látok be..., mint minden normális, átlaghapsi.)

-Négy éve én is megcsaltam, most csak visszakapom. - Így is fel lehet fogni.

-Most is lehetne szeretőm, de nem visz rá a lélek, mert tudom, hogy akinek kellenék, ugyanúgy csak megúnta a férjét, mint a párom engem. Na és akkor mi van? Ezek szerint ez a hosszú házasság egyik mérföldköve? De ha együtt maradunk még lehetünk boldogok.

Akik vénségükre is még kézenfogva járnak, azok is sokmindenen átmentek az tuti! Sőt akik sokáig együtt élnek, biztos, hogy már sokat bocsátottak meg egymásnak!

Én nem nézlek hülyének sem a kérdésedért sem akkor, ha ragaszkodsz a kapcsolatodhoz. Szerintem inkább engem néznek most már sokan hülyének, de én voltam boldog is mindeközben sokat-sokat!

Együtt maradni nekünk is volt okunk mindig (tökéletes szex!, három gyerek stb)

De persze egy vagyonmegosztás, -merő önvédelemből!- jót is tehetne nektek...Na most dönts jól!

Tehát ne hagyd magad kihasználni! Ne majomszeretettel szeresd, elkényeztetve, elkapatva! (Én pl. elküldtem dolgozni, hogy jobban értékelje a pénzt és én már jóval kevesebbet dolgozok és keresek. Nem is vagyok hajlandó többet, inkább a gyerekekkel vagyok, mint régen Ő volt és én meresztem a seggem naphosszat...Néha már Ő ad pénzt tankolni is! Elválni? Ugyan már! Még jól is érzi magát, hogy néha a "kitartottjaként" nézhet rám...

Azt nem tudom, hogy rákérdezek-e a viszonyára, mert azt vettem észre, hogy vidámabb, amikor találkozgatnak...Minek is rontanám el a tiltott gyümölcsük ízét? Inkább lehet, hogy én is megcsalom újra, hiszen ebben a helyzetben ez lenne a legkézenfekvőbb. Helyretenné féltékenységre hajló, megtört kis lelkemet egy romantikus kapcsolat. És nem az lenne a jó nekem is, ha nem rontaná el az örömemet?

Sőt gyakrabban szexelünk, mint régen! (Bűntudata van? Vagy érzi, hogy nekem is van "csábítóm"?) Nem tudom, de jó nagyon, inkább biztatom, hogy legyen mindig ilyen jó hozzám, mint mostanában!

Tényleg! Amúgy jó hozzád többnyire? Mert ha nem, akkor minek neked ez a csaj?

Ja és az baj, hogy Te már "elképzelted " annak idején, hogy meg fog csalni! Ez hiba volt, ezt bevonzottad az életedbe!

Látod, mi lehet, hogy azért nem váltunk el még sose, mert Ő ugyan akart, de én ezt valahogy "sose tudtam elképzelni", hogy megtörténhet...Megcsalni, az más! De elhagyni sose! És ezt viszont én is megérdemlem. Akár azt, hogy kísértésbe essen, akár azt, hogy velem maradjon mégis!

Na, te milyen életet szeretél? Én jót kívánok neked!

Elősször képzelj el valami elfogadható, kívánatos állapotot, még akkor is, ha nem ttudod, hogy fog sikerülni és ragaszkodj hozzá! Közben meg mondogasd, mint valami varázsigét, hogy "Szereted magad!" és el fog kerülni minden, amit nem akarsz és meg fosz tudni tenni mindent, ami ahhoz kell, hogy valóra váljon az álmod!

2010. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tomi songoku válasza:
Képzeld engem is megcsalt a feleségem ráadásul úgy hogy 2 év múlva jöttem rá!! Úgy jöttem rá hogy a kis barátja fölvette videóra a kis együttlétüket később megtaláltam egy memoriakártyán a videot.. Van egy kisfiunk már akkor is volt.. Gondolhatod mit érzek és ez mostani dolog.. Természetesen mindent tagad,, látod még a tagadhatatlant is!!! Én otthagyom őt mind a szart!!! Pont leszarom hogy van gyerek!!! Ez megbocsáthatatlan bűn!!!! Ha van egy kis büszkeséged és ember vagy a talpadon soha többet ne szólj még hozzá se nézd levegőnek mintha ott se lenne.. De ha tudod még látni se lásd őt soha többet!!! Én még a családtagjaival se állok szóba többé hiába nem tehetnek semmiről... Halált érdemelne az ilyen de akkor ki lesz a gyerekem anyja érted? Ne legyél gyenge!! Meríts erőt a fájdalmaidbol!! Az élet megy tovább ennyi nagyjábol az én véleményem.. Örökre szenvedni fogsz legbelül még ha nem is mutatod ki ha együtt maradsz ezzel a féreggel már bocs hogy így nevezem de ez a durva igazság
2015. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tomi songoku válasza:
Hozzátenném jogy bármikor meghaltam volna érte jobban szerettem az életemnél szerelmes voltam talán vagyok is belé de ezek az érzelmek soha ne tudjanak irányítani az áruló az áruló és mindíg is az marad!!! 10 évet éltem vele
2015. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!