Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megcsalt" a feleségem! Mit...

"Megcsalt" a feleségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanácsokra lenne szükségem!A megcsalt szót azért tettem idéző jelbe mert testi kapcsolatra nem került sor.A lényeg:kb.4-5 hónapja el kezdett romlani a házasságunk.Ezt jobban annak lehet betenni hogy távol vagyunk egymástól és a feleségem és a kisfiam az anyósoméknál lakik és én kéthetente tudok velük lenni két napot a munkám végett!Én kb 3-4 éve forszírozom a dolgot hogy költözzenek fel hozzám de sajnos az anyát nem nagyon akarja ott hagyni mert fél hogy egyedül kell döntenie.Én egy KFT résztulajdonosa vagyok és én az embereinkkel lakok egy albérletben amit már nagyon nehezen bírok mert nem bírom az ittas embereket és nagyon hiányzik a családom.Ezt többször meg is említettem a feleségemnek az elmúlt évek alatt hogy már nem írom ezt az életet.Haza költözni az anyósékhoz nem akarok mert azon a környéken nincs munkahely de ha véletlenül talál az ember akkor nagyon keveset fizetnek és abból nem tudom megadni a családomnak mind azt amit eddig megadtam.És arról nem is beszélve hogy itt ahol lakom itt van az összes kapcsolatom kiépítve és itt van a cég is.Amit még a történethez tudni kell hogy a feleségemnek céges telefon kártyája van hogy ingyen tudjunk egymás közt beszélgetni és ezt én fizetem és hozzám jön a számla is.Az egész a múlt havi számlával kezdődött mikor megláttam hogy abban a hónapban 91 sms-t küldött egyetlen egy számra!Én balga fel hívtam hogy mi ez és kivel beszélt!Erre ő azt a történetet adta elő hogy egy barátnőé ez a szám és vele dumálgatott!Én el is hittem és lezártnak tekintettem az ügyet de a "hatodik" érzékem folyamat azt súgta hogy nézek utána!Én le is kértem a részletes számlát és felhívtam az azon szereplő telefonszámot és kiderült hogy egy úriemberről van szó!Mikor rákérdeztem a feleségemnél hogy ki ez akkor kitálalt mindent hogy kb 3-4 hónapja sms-ezgetnek és már addig fajult a dolog hogy ilyen szavak is elhangzottak hogy hiányzol,szeretlek stb....Ebben a történetben az a legszörnyűbb hogy kb 2 hónapja volt egy nagy összetűzésem az anyósommal ami megint egy külön történet mert én csak jót akartam de mindegy mert a lényeg az volt hogy a feleségem kijelentette akkor hogy ő már nem szerelmes belém csak szeret és én próbáljak újból megszerettetni magam.Én balga 2 hónapon keresztül térden állva könyörögtem neki és udvaroltam hogy újból szerelmes legyen belém és ő ezt elnézte úgy hogy közben mással flörtölgetett.A lényege az egésznek hogy mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá ő inkább mással flörtölt és végig nézte hogy szenvedek!Ezt az egész dolgot megbeszéltük és elméletileg fel is hagyott minden féle kommunikációt a pasival és azt mondta hogy engem akar és most döntenem kell hogy visszafogadjam vagy ne!Ebben kérnék segítséget hogy mit csináljak?Agyjak még egy esélyt ennek a házasságnak vagy nem!Azt hozzá kell tennem hogy én még mindig nagyon szeretem és szerelmes vagyok a feleségembe!Elnézést a hosszúra sikeredett kommentért de így hátha jobban át látjátok a helyzetet!Várom a véleményeket és tanácsokat amiket előre is köszönök!!


Tisztelettel Multivan!


2010. szept. 30. 16:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megoldottad a dolgot nélkülünk is: akkor maradjon a házasság, ha felköltöznek hozzád. HA nem, akkor te bizony nem kellesz neki, akkor viszont ne alázd magad tovább. Menjen isten hirével.

Ha felköltöznek hozzád és AKAR veled egy család lenni, akkor pedig lépj át a dolgon és legyetek boldogok!

2010. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nagyon megbánta a dolgot és k.nak tartja magát!Napokig nem mert a szemem elé kerülni a szégyentől!Vagy is ő ezt mondja!
2010. szept. 30. 16:47
 13/26 anonim ***** válasza:
Itt többeknek igaza van abban, hogy 1 vizsgán kell átesnie! Ha megy Veled, akkor elnézhető a kis botlása. Ha nem megy, akkor ... gondolom nem kell ragozni! Ez mikor derül ki, hogy odaköltöznek e ahol dolgozol? (Húúú annyira kiváncsi vagyok. Majd megírod?? :DD
2010. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam végigolvasni. Minden esetre ha nem feküdt le, nem csalt meg, nem történt jóvátehetetlen dolog.


Döntsd el, hogy akarsz-e vele élni vagy nem. Ha igen, bocsáss meg neki. Ha nem, akkor küldd el. A kérdés az, hogy TE mit akarsz. Akarod-e vagy nem. Minden más mellékes.

2010. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Most rajta a sor, hogy küzdjön és bizonyítson.
2010. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én elolvastam,mindent, a válaszokat is.

Én viszont azt mondom neked, hogy te is hibás vagy. Az én férjem is olyan vállalatot vezet, amihez mindig ott kell lennie. Már 1 éve dolgozott ott, amikor már úgy ment dolgozni, hogy reggel 6-este 10 -ig, amikor hazajött, akkor is csak a munka, meg a munka. Az lett a vége, hogy 4 évig nem feküdtünk le egymással, annyira elhidegültünk azért, mert szinte semmi időt sem töltöttünk együtt.Én is félreléptem, de a szex miatt, mert nagyon hiányzott. Utána elmondtam a férjemnek a dolgot és ő megértette. Azóta csak a fizetett munkaidőt tölti bent a cégnél és rohan haza. Sok időt tudunk egymásra szánni és bohóckodni is, a szex is rendbe jött.Nálatok az a baj, hogy nincs egy közös pont az életetekben, nincs egy közös lakásotok, ahová együtt tértek haza. Ő jól elvan ott anyós pajtinál, esze ágában sincs elköltözni és igaz, így nem is lesz igazán önálló. Össze kell költöznötök, hogy legyen igazi közös célotok, ahol csak ti éltek, ahová te is örömmel mész haza. Neki pedig el kell költöznie otthonról. És sajnos azt kell mondjam, ha nem költöztök össze és nem lesztek igazi család, akkor nem fog megoldódni a dolog.

2010. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mért nem vagyok meglepve? Állítom, te nem mondtál volna nemet egy kóbor numerára, de az asszony még csak félre sem nézhet. Jellemző rátok. Nem csalt meg, mit akarsz még? Te az ő helyében 1 percig nem gondolkodtál volna.
2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

17:41 sajnos ez a különbség, a férfi, és a nő között, ha most nő írt volna, akkor eggyel feljebb(válás rovat)ami valahogy így nézett volna ki: MEGCSALT a férjem bla..bla..bla..

A férfiak már a gondolattól is rosszul vannak, hogy a feleség mással flörtöl de az nem számít, hogy ők mit tesznek.

2010. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Itt nem a flörtön van a hangsúly.Erre csak egy dolgot tudok írni:A kutya sem harap abba a kézbe amitől enni kap.

Én pedig utálom az ilyen nézzük le a nőket dolgokat,de nem értek most egyet.

Igenis szemét dolog.

Akkor más ha megemlítette neki,hogy figyelj szexeljünk többet vagy ha így folytatod nem maradok veled.

De ha még csak nem is figyelmeztette,rögtön a "pótmegoldáshoz"fordult....

2010. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megbánta a dolgot nem ugyanaz azzal, hogy szerelmes beléd. Persze, tudja hogy rosszat tett, az a férfi is megbánja aki évekig szeretőt tart. ez normális reakció. De ez még nem jelenti azt hogy máskor nem teszi meg, vagy azt hogy szereti a házastársát.


A kapcsolatotok kerékkötője az anyósod, a távolság, és esetleg az hogy nem szeret téged igazán a feleséged.

Az anyós problémát viszonylag könnyű megoldani, hogy ne befolyásolja rossz irányba a feleségedet, hogy felköltöznek hozzád. Ez a megoldás a második problémára is. Ha mindez tejesül, megláthatod hogy a 3. problélma is megoldódik-e.


Csak úgy van értelme ennek a házasságnak és kettőtöknek, ha hajlandó felköltözni. Külnben inkább válj és keress másik nőt.


De az a helyzet, hogy ha idáig nem volt hajlandó feljönni, akkor sajnos 99 % hogy nem is igazán volt ő soha oda érted annyira. Ezt nőként mondom. Valahogy törekedett volna arra, hogy megoldást találjatok, vagy az anyja is valahogy feljöjjön ha magatehetetlen.. nem tudom. Szóval sajnos nagyon úgy tűnik, hogy minden így marad, és te maximum eldöntheted hogy meddig tűrsz.


32/N

2010. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!