Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj! Vélemény?

Nagyon fáj! Vélemény?

Figyelt kérdés

Történetem kicsit hosszú, de érdekelne a véleményetek.

A párommal 2és fél évet voltunk együtt. Kb két hónapja valami elromlott, de nem beszéltünk róla. Tudtam, hogy baj van, de arra vártam, hogy átgondolja a dolgokat és ő akarjon beszélni róla. Nem akartam azt, hogy én csak mondjam a magamét, ő meg némán nézzen rám.

Aztán egyszer csak kb 3hete elém állt azzal, h költözni akar, ennyi. Semmi magyarázat, semmi. Azt mondta elsejéig nem tud elköltözni, de nem sokat lesz itthon. Annyira meg voltam döbbenve, hogy még csak ki sem dobtam!

Ment a barátaihoz jobbra-balra, örült a nagy szabdságának. Eltelt egy hét, szeretkeztünk, beszélgettünk, kértem, hogy beszéljük át. Elutazott a hétvégére a barátaihoz, majd hazajött, beszéltünk és abba maradtunk, hogy megpróbáljuk, hisz szeretjük egymást. Elmondtuk egymásnak, hogy mit kellene máshogy csinálni, hogy müködjön a dolog.

Másnap délután felvettem a telefonját. Na itt kezdődtek a problémák! Nem részletezném, a lényeg, hogy mindenféle hazugsággal előállt, miszerint nem történt semmi, aztán, hogy csak egy csók volt. Lényeg, hogy estére kiderítettem, hogy még abba is hazudott, hogy mikor ismerte meg. Egy hónapja ismeri! Összepakoltam a cuccait, hazahívtam és mondtam neki, h akkor halljuk az igazat. Jelen pillanatban úgy néz ki a történet, hogy akkor ismerte meg amikor még együtt voltunk, ezt azért nem mondta el, mert akkor nem hinném el, hogy nem volt köztük addig semmi, amíg elméletileg együtt voltunk. Lényeg, hogy lefeküdt vele, miután közölte velem, h el akar menni, mert szabadságra vágyik.

Ott éreztem azt, h szívinfarktust kapok, mikor kiderült, h a kislány 18 éves!!!Én 24 vagyok, a volt párom 30.

Elméletben meg tudom érteni, hogy mikor otthon valami nincs rendben, és az asszony csak piszkál, akkor milyen jól esik a férfiúi büszkeségének, h egy fiatal lány tökéletesnek lát, felnéz rám és mekkora férfi vagyok!!

A múlt hétvégén állítólag rájött, h mégsem ezt akarja és ezután békültünk ki.

Amikor kiderült nekiállt könyörögni, hogy neki nem kell más, nem jelentett semmit, nem akar elveszíteni, meg ami még eszébe jutott. Mondtam neki, hogy ha belehazudott a szemembe, akkor hogy tudnék bízni benne? Azt mondta idővel ha keményen fog rajta dolgozni, akkor hátha.

Az én reakcióm enyhe fizikai erőszak volt, majd pedig kidobtam. Viszont nagyon fáj. Nagyon szeretem. Ti mit tennétek a helyemben?


2010. szept. 30. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A friss husi most izgatja a fantáziáját, de csak egy darabig.A 18 éves láy még babusgatja, mindenben a kedvére tesz, de amikor elmúlnak a dúvad szerelmes napok, elszáll a köd. Jól tetted, hogy kidobtad, én is ezt tettem volna. Nehogy most visszafogadd. Ha most megtette, mással is megteszi, neki nem a biztonság kell, hanem a kalandok. Elvégre még csak 24 éves vagy, találsz tőle sokkal gerincesebb embert. Meglásd ki fogsz belőle ábrándulni, de nem is soká!
2010. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Több dolgot nem értek.

Ha tudtad, hogy baj van, miért nem ültetek le beszélni?

"Tudtam, hogy baj van, de arra vártam, hogy átgondolja a dolgokat és ő akarjon beszélni róla. Nem akartam azt, hogy én csak mondjam a magamét, ő meg némán nézzen rám. "

Mert ez csak kifogás...


Én megkérdeztem volna, hogy miért akar elköltözni. És addig nem engedtem volna elmenni, míg meg nem magyarázza. Hisz 2,5 év után jogod van tudni, miért akar elhagyni.


Miért vetted fel a telefonját? És mit tudtál meg, amit ő nem mondott el vagyis hazudott?


24 évesen nem vagy annyira öreg, hogy lecseréljen egy 18 évesre.

Innentől kezdve, hogy megcsalt, én nem foglalkoznék vele..

2010. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Érezted, hogy komoly baj van ez elől el akartál menekülni, amit nem tudok ,az nincs is... Ez az ember legközelebb is meg fogja tenni, ha egy ilyen után simán visszamehet hozzád, következmények nélkül. Sajnálom, ami történt! Én nem tudnék megbocsátani, mindig az járna a fejemben, hogy most tényleg dolgozni ment-e vagy biztos, hogy a dugóban ül hazafelé stb. Azt Te tudd, hogy meg tudsz-e bocstani, ha igen akkor tudomásul kell venned, hogy ez újra és újra megtörténhet. Ha elengeded, akkor lehet még boldog egy olyan emberrel, aki nem néz madárnak.
2010. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Sztem az a legundorítóbb h amig "külön" voltatok ugyanugy lefeküdt veled is. Ez az amit én nem tudnék lenyelni.
2010. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék vele többet szóba...
2010. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Mit lehet szeretni egy ilyen hazug emberen?
2010. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legyél erős és bölcs,bármilyen nehéz is. lehet,hogy a szíved mélyén békülnél,de ne tedd.mindig bizalmatlan leszel és soha nem fogod elfelejteni, hogy mit tett.Velem is megtették többen is ,de mindig az lebegett a szemem előtt,h még a csúnya,vagy gonosz,buta lányokat is szeretik.te miért ne érdemelnéd ezt?találni fogsz olyat,aki szívből szeret és te leszel neki az egyetlen!

fel a fejjel!

2010. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól tetted..erős voltál, igy megkimélted magad a későbbi több szenvedéstől.Ne gondold meg magad sose.

Az ilyen nem változik, ha meg mégis, bár nem hiszem, pechjje van,legközlebb majd az eszével gondolkozik és nem a p öcsével.Ennyi.

Átvert, haudott neked, megcsalt, megalázott ezzel.NEM érdemel meg téged.MENjen.Pont.Te meg kezd j uj életet, mással. Jobbal.Sok sikert:-)

26 L

2010. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, lényegében ugyanazt mondjátok mind.

Nem homokba dugtam a fejem, csak nem sok értelmét láttam annak ha nekiállok piszkálni és az érzéseiről faggatom. Inkább gondolja át magában és akkor beszéljünk róla, ha van is mit mondania. Biztos ti is folytattatok már a párotokkal olyan beszélgetést ahol csak a saját hangod hallod. Mi értelme?

A 18éves kislányra nem lecserélt, hanem ő volt az, aki a hiúságának és az önbecsülésének adott egy akkora lökést, amit otthon egy hullámvölgybe lévő kapcsolattól nem kapott meg.

Amióta együtt vagyunk soha még csak a gyanúja sem volt ilyennek, most sem gondolom, h előtte megtette volna.

Azért kérdezem kivülállóak véleményét, mert én is igyekszem logikusan, a dühömet és a csalódottságomat félretéve szemlálni a dolgokat. Mert igen, lehet azt mondani, h nem érdemel meg, minden férfi szemét, csak az a baj, hogy ha a ködön túl nézel, akkor rájössz, h mindenhez két ember kell.

Miért vettem fel a telefonját? Miért ne vettem volna? Mindig megbiztunk egymásban, soha semmi olyan dolga nem volt, amit eltitkolt volna előlem. Ő is felveszi az enyémet ha nem vagyok benn, vagy fürdök vagy akármi. Ebben nem látok semmi rosszat. Nem hallottam semmit, amikor meghallottam a lány hangját, akkor tudtam, h van valami. Nem ismertem a lányt, rákérdeztem és ködösített. Néhány óra alatt kiderítettem.

2010. szept. 30. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megbocsátani neki h amig "külön voltunk" addig engem meg azt a kis 18 éves is kezelgetett. Az egy dolog h amig szünet van,ő becsajozik,de a szünetbe ne hülyítsen már engem is!
2010. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!