Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit áldoznátok fel a...

Mennyit áldoznátok fel a saját boldogságotokból hogy mindenki másnak jó legyen a családban?

Figyelt kérdés
20 éve vagyok a férjemmel. A hugával sose jöttünk ki, az elsö naptól kezdve utálatos volt velem. (Férjem elvált és a huga az ex nejével jóba van) A férjem öccse egy tapló. Hangulatember és ha olyanja van köszönni se köszön ha bemegyek hozzájuk. Az anyjával él mióta elvált 2 éve. Az anyósom tündér öt szeretem ö is szeret engem. Minden vasárnap nála ebédelünk mert ez a tradíció a gyerekeink ilyenkor együtt játszanak. Nem szeretek oda járni mert mindig csak türnöm kell a bunkó stílusát a hugának meg a tapló öccsét aki tegnap kétszeri ráköszönés után se volt hajlndó köszönni nekem és levegönek nézett. Keresztül beszél rajtam mintha ott se lennék. A fèrjem sose szól semmiért nem látja a problémát. Az anyjuk meg a békesség kedvéért nem szól meg szerintem tart a fia (sógorom) robbanékony természetétöl. Szeretnék nem járni a vasárnapi összejövetelre. Nem zavarna ha csak férjem megy a gyerekekkel. Nem kellene azt az 5-6 órát kussba végigülnöm. Férjem azt mondja a családot el kell fogadni olyannak amilyen és áldozatot hoznom hogy együtt lehessünk. Ha felhoznám hogy nem megyek veszekedne velem. Beszélni nem lehet velük mert náluk minden kényelmetlennek tűnő szitu a szőnyeg alá van söpörve. Úgy gondolják ha nem látjuk nem létezik.. Ti hogy gondoljátok igaza van a férjemnek és valóban csak menjek, tűrjek a családi békéért? Ti hogy oldanátok meg a szitut?
2022. nov. 28. 12:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
95%
Állj ki magadért vagy lépj le. Nem kell mindig minden helyzetben mindent mindenkinek eltűrni. Akinek nem tetszik, tehet egy nagy szívességet. Elmehet a pcsába.
2022. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk NEM lenne a férjem egy ekkora tahó, szóval eleve nem is értem a kérdést.
2022. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező válaszolj nekünk!
2022. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
92%

Nem fog válaszolni mert egy elnyomó (bántalmazó) kapcsolatban van a kérdező. Néha megprobal kitörni belőle, vagy legalábbis sejti hogy nem kéne benne maradnia, mert nem egészséges. Ilyenkor kiir ide egy kérdést vagy a barátnőjével jól kibeszélik a férjét és családját. Hiába tudja mi a dörges, nem tud ill. Nem akar változtatni mert az fáj. Jobban mint a megszokott lelki nyomorgatás amit a férje családjától kap.

Ezért inkább nem is akar tudomást szerezni az itteni valaszokről, nem lepődnék meg ha már kikövette volna a kérdését.

2022. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
92%

Le is írta a kérdező. Szeret áldozat lenni, akkor lehet sajnálni magát. Nem csak a férj játszmázik, a kérdező nagyon jó alanya a férj mérgező személyiseg zavarának. Kellenek egymásnak. Nem fog változtatni egyik sem.

Sajnos ezer és ezer ilyen mélyen rothadó kapcsolat van a társadalmunkban

2022. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok hogy nem válaszoltam. Valóban úgy van ahogy valaki itt mondta az elmyomás egy idö után beletörödést hoz talán? Valaki kérdezte nem láttam e hogy bunkó a családja? Nem. Nem itt éltünk ganem külföldön. Ott találkoztunk. Férjem nem magyar. 2.5 év után az ö országába “hazaköltöztünk” Akkor ismertem meg csak a családját. Egyedül vagyok. Nincs senkim a “családon” kívül. Könnyü mondani lépjek. De hova. A gyerekeink ide születtek itt van az életük, iskola barátok, családjuk, unkoatestvéreik. Magyarországra csak szünidöben járunk a szüleim házába. Ök se tudják ezt az állapotot 100 százalékig amiben élek mert apukám szívbeteteg és belenetegedne ha tudná. Bár nem hülyék valamennyit sejtenek.. köszönöm hogy ikyen sokan válaszoltatok. Mégsem csak én lehetek a “gonosz”
2022. dec. 4. 13:50
 37/39 anonim ***** válasza:
31%

Akkor egyszerűen lenéznek a férjed családjában, hogy te vagy a külföldi. Így más a színezete a dolognak, de ugyanakkor még elkeserítőbb is.

Általában vagy a németek, vagy az angolok, vagy románok, vagy az albánok, vagy a szerbek, vagy a szlovákok szoktak a külföldiekkel ilyen tajbunkók lenni. Vagy a muszlim országokban, ahol addig jó a külföldi, amíg túrista és lehet legombolni a manit, de mint családtag, hiányzik a francnak. Vagy Izrael, ha nem vagy zs típusú-ismerősömnek volt onnan csaja, tudna mit mesélni-. De remélem, hogy nem hibáztam rá egyikre sem.

2022. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 robetko ***** válasza:
84%
MINDENT!!!
2022. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
32%
En feláldoztam mindent, hogy boldogtalan legyek.
2022. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!