Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit áldoznátok fel a...

Mennyit áldoznátok fel a saját boldogságotokból hogy mindenki másnak jó legyen a családban?

Figyelt kérdés
20 éve vagyok a férjemmel. A hugával sose jöttünk ki, az elsö naptól kezdve utálatos volt velem. (Férjem elvált és a huga az ex nejével jóba van) A férjem öccse egy tapló. Hangulatember és ha olyanja van köszönni se köszön ha bemegyek hozzájuk. Az anyjával él mióta elvált 2 éve. Az anyósom tündér öt szeretem ö is szeret engem. Minden vasárnap nála ebédelünk mert ez a tradíció a gyerekeink ilyenkor együtt játszanak. Nem szeretek oda járni mert mindig csak türnöm kell a bunkó stílusát a hugának meg a tapló öccsét aki tegnap kétszeri ráköszönés után se volt hajlndó köszönni nekem és levegönek nézett. Keresztül beszél rajtam mintha ott se lennék. A fèrjem sose szól semmiért nem látja a problémát. Az anyjuk meg a békesség kedvéért nem szól meg szerintem tart a fia (sógorom) robbanékony természetétöl. Szeretnék nem járni a vasárnapi összejövetelre. Nem zavarna ha csak férjem megy a gyerekekkel. Nem kellene azt az 5-6 órát kussba végigülnöm. Férjem azt mondja a családot el kell fogadni olyannak amilyen és áldozatot hoznom hogy együtt lehessünk. Ha felhoznám hogy nem megyek veszekedne velem. Beszélni nem lehet velük mert náluk minden kényelmetlennek tűnő szitu a szőnyeg alá van söpörve. Úgy gondolják ha nem látjuk nem létezik.. Ti hogy gondoljátok igaza van a férjemnek és valóban csak menjek, tűrjek a családi békéért? Ti hogy oldanátok meg a szitut?
2022. nov. 28. 12:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit segítene a helyzeten, ha a férjed látná, és nem "veszekedne"(sic!) veled csak azért, mert nem az ő elképzelése szerint szeretnéd a dolgokat?

Nekem az az érzésem, hogy a férjedben is van egy kicsit abból, ami a két testvéréből...

2022. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Metionin ***** válasza:
100%
Én már megoldottam, nem megyek és kész. Ha szeretnél, találkozz külön anyóssal, hívd át vagy menj máskor, amikor nincs ott más, a férjed meg menjen a gyerekekkel.
2022. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Áldozatot kell hozni, hogy együtt lehessetek? Marha könnyű ezt így odavetni, csakhogy az áldozatot nem neki kell meghozni, és nem is te szeretnél együtt lenni a családjával, hanem ő. Ha az én férjem nem lenne hajlandó kiállni ertem a rohadék rokonai előtt, nem sokáig maradnék vele. De az enyém kiallt, nincs is "csaladi béke", merr a húga es az anyja szemetkedéseit sem tűrte és nem is találkozunk velük, közös karácsonyozás sem lesz. Ilyen az igazi hazastárs.
2022. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Nálam is ugyanez volt,mintha én irtam volna a soraidat.Minden látogatáskor a gyomrom összeszorult, azt éreztem energia vámpirok között vagyok.A férjem viszont nagyon jól érezte magát,még csak szóvá sem tettem.Aztán egy nap azt mondtam elég volt, mert ebbe én fogok belebetegedni.Nem mentem, persze megkaptam azt,hogy kihuztam magamat közülük.Viszont nélkülem a férjemnek sem volt kedve menni, és évek után rájött,hogy kinek volt igaza.
2022. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
13%
Azt hittem, valami sokkal komolyabb áldozatról van szó.
2022. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%

Nem mennék olyan emberek közé, akik a köszönésemet sem fogadják. Pláne minden vasárnap. Nekem is heti 2 szabadnapom van, nem akarom abból az egyiket így eltölteni.

Az a baj, hogy a férjed is semmibe vesz. Nem szól rá a bunkó öccsére, és nem képes normálisan leválni a családjáról. Ez a te igazi problémád, nem a testvérei. Ha a férjed tisztelne, nem várná el, hogy minden héten ott jópofizz. Amúgy a te szüleiddel mi van? Mert ennyi erővel te is elvárhatnád, hogy minden szombaton velük legyetek. Megnézném hogy állna a férjed szája ha megmondanád hogy ezentúl így lesz.

2022. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
SEMMIT!
2022. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem, hogy ebben mi a kérdés egy felnőtt ember számára. A középkorból szalajtottak téged, vagy valami arab országból? Az agyamat eldobom.
2022. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk a férjem nem jár a rokonaimhoz. Még csak vita sem volt, de mivel neki nincs elő rokona, nekem meg sok van, és én tartom velük a kapcsolatot, így előbb utóbb unta az oda utazást, neki pofa vizit volt.


Nekem is könnyebb így, nem kell éreznem a sürgető pillantásait, a gyerekek jól eljátszanak, ő addig pihen. A rokonok 1x kérdezték, mondtam, hogy semmi extra, de neki ilyenkor van idő pihenni. Nem firtatták.


Megfojtana engem az a családi felszínesség amit a férjed is ráderőltet.

2022. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%

Én nem mennék a férjem családjához ha így bánnának velem és a véleményük se érdekelne.


Exnél volt hasonló, nem véletlenül ex

2022. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!