Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek?

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Férfiak válaszára is kíváncsi vagyok!Szeretnék valami szexi meglepit a barátomnak.Nem élünk együtt,kissé messzebb lakik tőlem,de semmi sem akadály:)Szóval valami nem megszokottat szeretnék csinálni.Például kivennék a közelében egy motelszobát,és ott várnám valami szexi cuccban,meg finomságokkal.Vagy mitől gerjednek a palik?:)Milyen ruhában?Milyen érdekes helyszínen?Megköszönném a tippeket:)
2010. szept. 29. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Carmen Elektra sztriptíz-aerobik videóját töltsd le (az első részt). Ott van 2 koreográfia, elég könnyűek, azokat tanuld meg, vegyél szexi göncöt és hajrá:D

(én edzés miatt csináltam, nagyon élvezetes, és könnyű, és tényleg jó edzésnek:D)

2010. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok, megkerestem neked:

*****

*****

*****

*****


Jelszó: Kyara


Szerintem 1 hét alatt tökéletesen elsajátítható, de szerintem hamarabb is:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!