Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mittenétek? Mi a vélemnényetek...

Mittenétek? Mi a vélemnényetek erröl (lennt)?

Figyelt kérdés

sziasztok.14 éves lány vagyok és arrol van szó hogy van egy fiu aki 5-6 éve tetszik(szerelmes avgyok-voltam. ö is mindig nagyon szeretett és tényleg éreztem hogy szeret. de sose történt köztünk. mostanábba pedig nem is igazán foglalkozik velem vagyis nem annyit mint régen csak egyszer kétszer. néha beszól nem akarja hogy a közelébe legyek stb.... és ezek után msnen mondja hogy miylen hüly* nem akart megbántnai meg hogy szeret. de csak a neten mondja élöbe sose. szóval miko legutoljára is kérdezte hogy ahragszok mondtam hogy igen.szerintettek mi elgyen mit mondjak neki . amugy az votl: hogy az osztályba játszottak" és én is oda mentem és az volt a baja szerintme elég b*nkó dolog volt föleg hogy mondta a többi a fiúnak hogy üljenek máshova. nem érzem hogy annyira szeretném már ugy érzem ha lezárnám vele a dolgot akkor magamba is eltudnám zárni. de igy hogy nem ebszélünk róla stb.... igy nem jó. mi a véleményetek?

elöre is köszi bocsi ha hosszú voltam ..és ha valamit nem értitek akkor kérdezzetek :)


2010. szept. 28. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1) ez csak ilyen kisiskolás szerelem, 8 éves voltál mikor kezdődött...

2) 14 évesen nagyon fiatal vagy, várj még. majd lesz más, aki normálisan viselkedik és nem gyerekes. de 14 évesen még nagyon korai.

2010. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. de inkább az a kérdés hogy msot hogy viselkedjek vele? mert msot nem is szolok hozzá..
2010. szept. 28. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is: kicsit figyelhetnél a helyesírásodra...


14 éves vagy. Mit akarsz? Tanulj inkább, nem kell még a pasikkal foglalkoznod. Ő is kisfiú még, nem akar magának barátnőt, látszik rajta. Ne foglalkozz vele. Észre kellett volna már venned, hogy nem akar tőled semmit.

2010. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!