Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogyha...

Az mennyire normális, hogyha egy 12 és egy 10 éves gyereket nem visel meg az anyja halála? Se akkor, se később? És a férjet sem?

Figyelt kérdés
Meghalt az unokatestvérem, hosszan tartó betegség után. Engem jobban megvisel, mint a férjét meg a gyerekeit. Nyilván mindenki másképp dolgozza fel a gyászt, de az hol normális, hogy meghal a feleséged szombaton, és hétfőn tokot nézelődsz a telefonodra? Meg a gyerekek elmennek születésnapi partyra?
2022. okt. 31. 14:00
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Hosszantarto betegség után a legkozelebbi hozzatartozoknak, azoknak, akik az elhunytal éltek, a halála tulajdonképpen megkönnyebbülés. A mindennapi szenvedest és a reménytelenség látni iszonyat megterhelo.
2022. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
87%
"Ha könnyű lenne megsiratni és gyászolni azt, amit elvesztettünk, akkor sokkal könnyebb lenne az életünk. Annyira fáj, de annyira fáj valóban megsiratni, meggyászolni azt, amit elvesztettünk, hogy inkább nem akarjuk. Akkor, amikor életemben először megéreztem azt, hogy mi az a gyász, mi az a siratás, a szívem úgy fájt, hogy azt hittem, belehalok." Feldmár András
2022. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy gyászol.
2022. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!