Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenezendo ha valakinek nem...

Lenezendo ha valakinek nem szuletik gyereke es csaladja sincs?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha nincs gyerek, csalad ?

Olyan nagy elvaras ez?

Miert baj az, ha valaki " kilog " a sorbol ( mindegy mi miatt ) es csinal az eleteben mast , eli az eletet...

En egyedulallo 32 eves no vagyok es sok baratnak ismerosnek van mar baratno, barat, gyerek ferj, feleseg... de viszont latom, h nem elnek olyan jol, nelkulozbek, penzszukuletben vannak, tele vannak hitelve paran... es dolgoznak sokat keves penzert...es csak kinlodnak.

En pedig Angliaban dolgozom es van penzem, nem nelkolozom, vannak terveim amiket meg is tudok valositani...

De folyamatosan azzal jonnek, h nekik milyen szep gyerekuk van , milyen jo hogy van parjuk...

Irigyek lehetnek, vagy tenyleg ez a normalis hogy van csalad es gyerek??


2022. okt. 20. 07:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%

Az összes ismerősöm teherbeesett az 1 hónapban, én pedig 1 azaz 1 aktus után teherbeestem, szal neked sem ártana kimozdulni a net mögül és szét nézni, bár 2 sz@ros pelenkaközt nyílván nincs rá időd.


A kérdezőt azért érdekli ha megszólják mert sértegető,provokáló hangnemben teszik. Jó érzésű embernek pedig rosszul esik az ilyesmi. Persze aki a megalázkodik a támogatásokért és nem fizet adót, de az adófizetők pénzéért tartja a markát, annak elhiszem, hogy jó vastag bőr van arcán. Az államon és az adófizetőkön élősködni csakis úgy lehet ha valaki nem néz tükörbe és nem foglalkozik mások véleményével. De aki nem így él annak értelem szerűen nem kell mindent és mindent kizárnia, így megesik, hogy megbántja valaki. Ennyi az egész.

2022. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
21%
Nem megyek bele ebbe a szánalmas játékba amit generálni próbálsz. Legyen szebb életed, mert a mostanival. bizonyára elégedetlen vagy
2022. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
57%
Ezt a dumát. Te nagyon meg vagy keseredve #23. Te vajon mennyi adót fizetsz havonta? Én elárulom, hogy millió felett fizetem az adót és van 2 gyerekem. Embereknek adok munkát, járulékot fizetek utánuk+ minden évben odaadom a bevételem majd 40%-át az államodnak és amikor csúnya világ fog rád jönni, akkor te is az én pénzemből fogsz élni. Soha nem vettem fel semmilyen támogatást még az egyszeri anyasági támogatást sem. Te viszont amit itt művelsz az undorító. Látszik, hogy utálod a gyerekeseket, mert senki sincs aki szóba álljon veled és elviselne egy életen keresztül. Én nem utálom a gyerek mentes embereket, megértem, ha valaki nem vállal gyereket és nem fogom őt győzködni, hogy pedig csináld. De amit te művelsz az csak a saját lelked tükre.
2022. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Bármint csinálsz és bármilyen vagy, lesz egy olyan réteg, akinek nem fog tetszeni. Főleg nőként: ha nincs gyereked, akkor karrierista p..a vagy, ha van, és dolgozol mellette: önző dög, ha otthon maradtál velük: élősködő... Az alapszabály, hogy mindent szabad, ami másnak nem árt, és ha ez megvan, onnantól csak az számít, hogy TE elégedett vagy-e az életeddel, döntéseiddel. A másik dolog: kik azok a "többiek", akik véleményt nyilvánítanak? A felnőtt lakosság nagy része még hellyel-közzel helyesen írni, vagy egy másodfokú egyenletet megoldani sem tud. Komolyan az ő véleményük az, ami foglalkoztat?
2022. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével. Nem lehet mindenkinek megfelelni, így mindig lesznek olyan emberek, akik lenéznek téged, de attól még te nem leszel kevesebb. Úgy élj, ahogy neked jó. Semmi baj nincs azzal, ha valakinek nincs családja.
2022. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek a magánügye és saját döntése.
2022. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked olyan jó, miért zavar "De folyamatosan azzal jonnek, h nekik milyen szep gyerekuk van , milyen jo hogy van parjuk..."?

Elég szines baráti körünk van

(családos, szingli, homoszexuális, gyerekmentes)

Soha nem láttam rajtuk h zavarná őket a másik életvitele (hiszen ha zavarná nem lennénk barátok)

A büdös életben bele nem szóltunk h" neked legyen gyereked" vagy "szeresd a lányokat"

De a témánál maradva, miért zavar hogy amit jónak tartanak az életükben, azt megosztják veled?

Itt főleg a van párja dolognál nem értem!

Szerintem Te baromira irigy vagy rájuk, csak magadnak sem vallod be

2022. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
32%

"Mi van akkor ha nincs gyerek, csalad ?"


Semmi.


"Olyan nagy elvaras ez?"


Nem az. A kutya le se szarja, hogy mit csinálsz.


"Miert baj az, ha valaki " kilog " a sorbol ( mindegy mi miatt ) es csinal az eleteben mast , eli az eletet..."


Kinek baj?


"En egyedulallo 32 eves no vagyok es sok baratnak ismerosnek van mar baratno, barat, gyerek ferj, feleseg..."


Most is te foglalkozol mások életével, noha ezt te kéred számon másokon.


"de viszont latom, h nem elnek olyan jol, nelkulozbek, penzszukuletben vannak, tele vannak hitelve paran... es dolgoznak sokat keves penzert...es csak kinlodnak."


Aha. Olyan persze nincs a környezetedben, akik felépítették az életüket, félretettek pénzt és normális képesek gyereket nevelni. Kiválogattad azokat, akiknek szarul megy - vagy csak szerinted szarul megy - és ezzel próbálod alátámasztani a nyomorodat. Mazsolázgatás. Ami nem támasztja alá a baromságodat, arról nem veszel tudomást.


"En pedig Angliaban dolgozom es van penzem, nem nelkolozom, vannak terveim amiket meg is tudok valositani..."


Remek. És erre ki a fax kíváncsi?


"De folyamatosan azzal jonnek, h nekik milyen szep gyerekuk van , milyen jo hogy van parjuk..."


Te meg a "csodálatos" angliai életeddel kérkedsz.


"Irigyek lehetnek, vagy tenyleg ez a normalis hogy van csalad es gyerek??"


Mi az anyádra lennének irigyek? Az ilyen prolik tényleg csak ezen a síkon tudnak gondolkodni? Há, me irigyek. Ha annyira elégedett lennél a nyomorult életeddel és harmóniában lennél önmagaddal, akkor eleve fel se tetted volna a kérdést. Itt egyedül te nézel le másokat. Megvetés van benned azok iránt, akiknek van családja, mert neked se kutyád, se macskád. Mégis kit akarsz ennyire kétségbeesetten meggyőzni, hogy milyen elégedett és boldog vagy? A világod, vagy önmagad?

2022. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
44%

Egyértelműen irigyek,későn jöttek rá,hogy ezt a tudatlan létformát választották.

A legjobb,ha nem reagálsz semmit a megjegyzéseikre,attól boldogok,ha másokat kizökkenthetnek.

2022. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos tényleg van (rokon) aki sokat piszkálhatja az embert amiatt, mert nem szül, mintha kötelező lenne. Nekem is van ilyen az életemben, és sajnos még mindig fel tudom magam megélni azon, hogy bele akar szólni az életembe, holott semmi köze hozzá. Kedves kérdező, ha tudod kerüld azokat, akik meg akarják szabni hogyan éld az életed vagy egyszerűen meg se halld az ilyen kérdéseket, beszólásokat. Én is ezen leszek. Minden jót!
2022. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!