Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenezendo ha valakinek nem...

Lenezendo ha valakinek nem szuletik gyereke es csaladja sincs?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha nincs gyerek, csalad ?

Olyan nagy elvaras ez?

Miert baj az, ha valaki " kilog " a sorbol ( mindegy mi miatt ) es csinal az eleteben mast , eli az eletet...

En egyedulallo 32 eves no vagyok es sok baratnak ismerosnek van mar baratno, barat, gyerek ferj, feleseg... de viszont latom, h nem elnek olyan jol, nelkulozbek, penzszukuletben vannak, tele vannak hitelve paran... es dolgoznak sokat keves penzert...es csak kinlodnak.

En pedig Angliaban dolgozom es van penzem, nem nelkolozom, vannak terveim amiket meg is tudok valositani...

De folyamatosan azzal jonnek, h nekik milyen szep gyerekuk van , milyen jo hogy van parjuk...

Irigyek lehetnek, vagy tenyleg ez a normalis hogy van csalad es gyerek??


2022. okt. 20. 07:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%

Aki lenéz - igen, a családban többen is -,azok tehetnek egy szívességet.


Bár innentől kezdve ignore. Ha szerintük én önző, nem normális, vagyok nem érdekel a családom, miért nem adom tovább a csaláneved etc... problémákkal jön, azzal nem kívánok tovább beszégletni.


Az én életem, az én testem, az én döntésem.

2022. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem Te vagy féltékeny.

Te azzal dicsekszel h van pénzed, terveid. Ők azzal h családjuk van.

Tehát mindenki azzal tud dicsekedni amilye van.

2022. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
16%
Mire féltékeny, a pénztelenségre? Ilyen hülyeséget is csak az mondhat akinek csak gyereke van, de élet nincs.
2022. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lenne féltékeny, akkor nem merengene azon hogy lenézik-e, kilóg a sorból stb. Ha boldog lenne így akkor nem foglalkozna másokkal
2022. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
Mindig az elégedetlen aki ezen a témán rugózik. Azzal semmi gond, hogy feljön ez a téma egyszer, és akkor mindenki kifejti a saját álláspontját. Innentől csak tudomásul veszik, hogy a másiknak más a fontos, ő más személyiség. Ezután aki győzködi a másikat, bizonyítgatja, erőlteti, hogy az a jó ahogy ő csinálja, na ott van a gubanc. Ugyanis nincs olyan, hogy így kell jól élni. Ahogy mindenkinek más az ízlése, ezer féle autót vesznek, a házak sem egyformák, van aki mozogni szeret, van aki inkább olvas, egyik sem jelenti azt, hogy ez jó, az rossz. Ugyanez a családozás vagy a párkapcsolat gyerek nélkül, és ugyanilyen az is, amikor valakinek ez semmit nem jelent. Az egyetlen rossz, mikor valaki úgy csinál családot, hogy ő ezt nem is akarja, de azt úgy kell, majd meglátod, mekkora csoda az. Aztán ha mégsem, akkor jön a: de hát te csináltad. Fütyüljön rá mindenki, hogy más olyan fontosnak akarja érezni magát, hogy eldöntené, a másiknak mi a jó.
2022. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem lenne boldog így 1-2 kefélés és lenne gyereke. Mert baxni a kutya is tud, ellenben karriert építeni, élményekben gazdag életet már nem ilyen könnyű élni, aki a minimálbér +adókedvezményre csinált 3 poronyot az nem tud egyetlen döntéssel változtatni, míg egy gyerektelnnek egy döntésébe kerül és 9 hónap múlva kitolhatja a kis húsdarabot. Ezt felejtitek el folyton.
2022. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

Mivel számára egyértelműen túl sokat számít mások véleménye, nem fogja magát csak úgy felcsináltatni.

Az az 1-2 kefélés meg egyáltalán nem biztos h "eredményes"

Ha így boldog lenne, letojná hogy mások mit gondolnak 😉

Hidd el a kérdező az a típus aki rohadtul nem önszántából egyedülálló

2022. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne? Legalább nem cseszel ki egy rakat emberrel a társadalmi elvárások miatt.
2022. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
31%

Ha a gyerekesek boldogok lennének nem raknák ki folyton a kölykeiket a kirakatba és nem hangzotatnák, hogy milyen jó nekik😉


De, 1-2 kefélés eredményes, egy hónapon belül van megvan az ami nektek az életművetek😉

2022. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
31%

1 ciklusban 20-30% esély van arra hogy sikerül a teherbeesés (akkor sem biztos h megmarad a baba)

Kicsit többet kéne művelődni 😉


Az h kinek mi az élete értelme, teljesen egyén függő.

De ha én családos vagyok, vagy van párom, nem izgat fel az h más megszól amiatt.

Ha a kérdező a teljes kiteljesedésben van, miért érdekli az hogy megszólják mert nincs párja?

2022. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!