Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kérjek segítséget?

Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.lány.az előző évemet elrontottam így másodjára vagyok 9-es.2 éve szoros párkapcsolatban vagyok a párommal,és szeretnénk már egybe kötlözni.kilátátstalan a dolog,mert a szüleim annak ellenére hogy mindent megcsinálok itthon,és tanulok,ma eltiltottak a páromtól,és leveszik a modememet,és bezárnak itthon.Mid azért mert ma nem reggel 8ra hanem 11 re jöttem haza.Tönkre teszik az életem.Kék az rcom,már a másidk hogy ennyire megütöttek,és fenyegetnek,hogy intézetbe adnak,hogy levágnak az ágyra és úgy megvernek hogy soha többet nem kelek fel.Nem bírom továbbb.Segítség.szorogok és félek.
2010. szept. 26. 18:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

ma 20:56


Egyik sem fog segíteni önzetlenségből!

A Magyar nem az önzetlenségéről híres!


Te sem tapasztaltál még, csak azt hiszed az úgy van ahogy látod, ahogyan azt mutatják neked pedig NEM!!!

2010. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
23 48 légyszi ne magadból induj már ki édesanyám gyermekvédelmis pedagógus,mindig önztelenül segit ezért szeretik annyian.Nem minen magyar önző ennyiből minden finn alkoholista lenne ,ne általánosíts ,és sajnállak hogy te csak ilyen önző magyarokat ismersz,és hogy te is közéjük tartozol.
2010. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

A kommentjeid tele vannak helyesírási hibával. Talán, ha nem a szoros kapcsolaton járt volna az eszed mindig, hanem tanultál volna, nem itt tartanál.Hogy titkár leszel? Na, akkor feküdj neki a magyar nyelvnek.


A durva bántalmazást elítélem. Tudsz segítséget kérni a tanáraidtól, a gyámügytől, de csak akkor, ha ez tényleg így van, különben akkor kezdődik neked még csak a rossz világ...

2010. szept. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
bocs a billentyűm se a legjobb
2010. szept. 27. 15:12
 35/35 anonim ***** válasza:

ma 03:24


Te meg nem tudod tagolni a mondataidat!

Sem a szöveget formázni, úgyhogy tépd össze az oxfordi nyelvdoktori diplomádat helyesírási bajnok!

Mellesleg az ítélkezésen kívül máshoz nem is értesz, de még abban sem vagy profi!

2010. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!