Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kérjek segítséget?

Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.lány.az előző évemet elrontottam így másodjára vagyok 9-es.2 éve szoros párkapcsolatban vagyok a párommal,és szeretnénk már egybe kötlözni.kilátátstalan a dolog,mert a szüleim annak ellenére hogy mindent megcsinálok itthon,és tanulok,ma eltiltottak a páromtól,és leveszik a modememet,és bezárnak itthon.Mid azért mert ma nem reggel 8ra hanem 11 re jöttem haza.Tönkre teszik az életem.Kék az rcom,már a másidk hogy ennyire megütöttek,és fenyegetnek,hogy intézetbe adnak,hogy levágnak az ágyra és úgy megvernek hogy soha többet nem kelek fel.Nem bírom továbbb.Segítség.szorogok és félek.
2010. szept. 26. 18:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Az érettségi után már menjél a fősulira, és ne menj a középfokú titkárira ha az az érettségi után van mert az is felesleges..


Sokan az oktatásból élnek ám, és az iskoláztatásból mert ezt még támogatja az állam valamennyire, emiatt van rengeteg kamu szakma, és képzés is (hogy felvegyék utána a támogatást) eza középfokú titkári is egy ilyen.


Felsőoktatásban is sok ilyen van úgyhogy ezekről szerezz infókat a neten, az érettségidet pedig úgy csináld, hogy legyen benne egy emeltszintű nyelv amit 5 ösre megcsinálsz, ugyanis ezzel már elértél egy középfokú nyelvvizsgát mert azzal egyenlő, és később a diplomához ez kötelező és nem a nagyvizsgák mega diplomavédés mellett kell majd még arra is készülnöd!

2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
nagyon hasznos az amit mondasz igazán köszönöm.Így fogok tenni mert ez a célom.:)
2010. szept. 26. 19:19
 23/35 anonim ***** válasza:

Egyébként érettségire önállóan is fel lehet készülni.


Van egy ilyen hogy ebookz.hu


a legtöbb tétel fent van kidolgozva, csak meg kell őket tanulni és kész! És ehhez nem biztos hogy évekre van szükséged..


Az iskoláknak valahogyan ki kell tölteniük az időta tanévben mivela támogatást a diákok után csak egy ledolgozott tanév végén adják..

Ezért is egyre hosszabb minden iskola, régen csak 6 osztály volt, aztán 8 most meg már tizenakárhány van.

2010. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
18 38 nincs igazad,sajnos nem ritkák ezek a szülök,ilyenek gyerekeivel foglalkozom,örülj h neked ilyenbe nincs részed.Nagyon sok ilyen család van h miért az mos nem fejtem ki mert hosszú lenne a lényeg hogy ez a szochiális és társadalmi dolgokból gondokból ered.
2010. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Minden iskolának van gyermekvédelmi felelőse. Tudd meg, a tiédben ki az (osztályfőnöködnek tudnia kell), és hozzá fordulj.
2010. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

ma 19:36


Majd én kifejtem.


Egyre több a horgász és kevés a hal!

Egyre többet várnak el a munkahelyeken és egyre kevesebb a fizetések vásárlóereje.

Egyre több az adó és az elvonás, egyre kevesebb a támogatás!

Egyre több a csalás, és a megtévesztés!

Egyre nagyobb a szegénység!

És egyre több a multimilliárdos iparmágnás spekuláns!


Ha nem lennének gazdagok, nem lennének szegények sem!

2010. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
ez nem illik ide
2010. szept. 26. 19:45
 28/35 anonim ***** válasza:
19 42 sajnos igazat kell adjak neked,bármennyire is nem illik ide.
2010. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
amúgy igaz:S
2010. szept. 26. 19:55
 30/35 anonim ***** válasza:

Látom itt is megvan az "örülj h nem vagy csöves,kibirsz egy két agyonverést" szöveg. nektek am van szivetek? vagy gyereketek? kitalálom. nincs.



Kérdező: Nos, a helyedben nem költöznék el,azzal elrontod az életed,de ha már nem bírod otthon, családsegítőhöz,esetleg barátodhoz fordulhatsz vagy iskolapszichológushoz.

2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!