Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kérjek segítséget?

Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.lány.az előző évemet elrontottam így másodjára vagyok 9-es.2 éve szoros párkapcsolatban vagyok a párommal,és szeretnénk már egybe kötlözni.kilátátstalan a dolog,mert a szüleim annak ellenére hogy mindent megcsinálok itthon,és tanulok,ma eltiltottak a páromtól,és leveszik a modememet,és bezárnak itthon.Mid azért mert ma nem reggel 8ra hanem 11 re jöttem haza.Tönkre teszik az életem.Kék az rcom,már a másidk hogy ennyire megütöttek,és fenyegetnek,hogy intézetbe adnak,hogy levágnak az ágyra és úgy megvernek hogy soha többet nem kelek fel.Nem bírom továbbb.Segítség.szorogok és félek.
2010. szept. 26. 18:28
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
ok ésemmit se kapok a szüleimtől!!!kezdjük itt.és mivel párom családja szinte az én családom...igen
2010. szept. 26. 18:50
 12/35 anonim ***** válasza:

A házimunka nem önálló állás, ezért a szüleiden kívül senki sem fog neked fizetni sem ruhával sem egy tányér kajával nem hogy pénzzel, ha máshol csinálod akkor pedig max akkor ha meg is dughatnak közben, és akkor is csak egy pofátlanul csekély összeget nyomnak majd a kezedbe.

Aztán közlik hogy tünés!

2010. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
na jó nem krek a bunkókból:'(miért kel nektek is bántanotok amikor segítséget akarok kérni:'(
2010. szept. 26. 18:52
 14/35 anonim ***** válasza:

figyelj ide cicám én nem akarok bunkó lenni, de gondolkodj el azon amit írtál!


Semmit sem kapsza szüleidtől?


Láttál te már hajléktalan embert az aluljáróban?


Te úgy nézel ki? Mert annak valóban nincsen semmilye!


Töprengj el ezen egy kicsit! Mivel miden más ami rajtad van vagy amit megeszel és elköltesz a szüleidtől van!!

2010. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
eben iagazd van,de a lelkemmel senki sem tördődik.azt senkit senm rédekli hogy depressziós voltam:(ahhoz nincs joguk hogy így megüssenek.utálom ahogy neveltek,és nem akarok iylen lenni,sosem leszek ilyen.nem én rontottam el.az sikolában sorra dicsérnek,és semmi.
2010. szept. 26. 18:56
 16/35 anonim ***** válasza:

Plusz a melegvíz is amiben tisztálkodsz vagy a wc papír amivel kitörlöd a feneked! Vegyél egy papírt és írd csak össze, aztán számold ki hogy mindez hány forintba kerül egy hónapban! Azután pedig gondolkodj el hogy te ezt a pénzt hogyan szednéd elő a barátoddal, és ha ez megvan akkor csináld amit kigondoltál!


aminta zsebedben a pénz, lehet menni összeköltözni 2 év múlva amikor is már bérelhetsz albérletet!

2010. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

A barátodnak kellene törődnie a lelkeddel, vagy mégis miért van veled? Vagy miféle barát az ilyen?


A szüleidnek nem biztos hogy van ideje a lelkiéleteddel törődnie, mert nap mint nap azért harcolnak és azért nyelika megaláztatásokat a főnöküktől, hogy elő tudják teremteni azta pénzt ami egy havi megélhetéshez kell!!


Egyébként a felnőtt életben senki sem törődik a másik lelkével max a társad ha van melletted valaki, de ha neki sincs ideje, akkor előfordulhat hogy még ő sem, vagy neked kell erőt adnod neki is, hogy ne omoljon össze!!

2010. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
azért tiltottka el mert tudják hogy szeretem őt.és a csládja szinte az én családom.vacsorára sem jöttek el amikor meghívták őket...
2010. szept. 26. 19:01
 19/35 anonim ***** válasza:

Ennek is számtalan oka lehetett pl túlórázniuk kelletta munkahelyükkön vagy más fontosabb dolog akadt.


Keveset látsz még az élet dolgaiból, sokkal bonyolultabbak mint hinnéd, ezért ne itélj, hanem inkább tanulj!


Azért tanulj, hoyg neked könynebb legyen mint a szüleidnek, mert akinek márka lóg a nyakában amit a mai világban legalább diplomának hívnak, az elismerést is kap és emberhez méltóbb fizetést mint akinek semmi sincs.



Pl egy dipomásnak csak nappal kell dolgoznia, és a hétvégéi szabadnapok egy szakmunkásnak vagy akinek nincs diplomája annak vállalnia kell a 3 műszakot, azaz nappal délután éjszaka vagy ahogy beosztják, és nem biztos hogy van szabadnapja.

2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
ennél nem adok lejjebb ..rendes vagy..csak nehéz kibírni....nehéz így tanulin amúgy si nehéza szakom és örülök hogy jól megy.Középszüliban vagyok érettségire készítenek fel és melette középfokú titkári végzettséget kapok.majd megyek főiskolára de azt már nem itt.
2010. szept. 26. 19:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!