Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, ha szó...

Haragudnál a párodra, ha szó nélkül eltűnne több mint 24 órára?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elment dolgozni, hazajött, lezuhanyozott (nem voltam itthon, de hagyott nyomokat), majd egyszerűen eltűnt.

Telefonja kikapcsolva tegnap este óta.

Az egyik haverjánál van (aggódtam érte, hogy szó nélkül elment és nem jött haza éjszaka), de még most sem szándékozik haza jönni, mert ő bulizik.

Eddig rendben, de nem kellett volna szólnia? Vagy írni egy sms-t, hogy ne aggódjak?



(Miután végigtelefonáltam az összes közös ismerősünket, az egyik új haverja, akit én nem ismerek, telefonált, hogy nyugodjak meg, a párom náluk van, ott töltötte az éjszakát, és holnap kocsival hazahozza valaki)


2010. szept. 25. 16:00
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Remélem nem hagyod, hogy továbbra is hülyére vegyen, ebből jó dolog már úgysem sülhet ki, szerintem ki kell mondanotok, hogy vége, és ne mérgezzétek egymás életét tovább.
2010. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Még neki áll följebb. Jó fej. Biztos az ismerősei előtt Téged akar beállítani valami elviselhetetlen házisárkánynak, és magát meg sajnáltatja.


Persze, ha valakinek nőként igényei is vannak egy párkapcsolatra vonatkozóan, és nem csak mos -főz-takarít-kívánságra dug, az már házisárkány?!

2010. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Ja és barátként az én szememben nem lenne égő, ha valakit, aki ott van nálam bulizni, keresne a felesége.

Inkább megkérdezném, hogy őt miért nem hozta magával.

Ha meg félrelépést mentegetnék, égne a pofám.

2010. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!