Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit sem haragudnál egy...

Kicsit sem haragudnál egy ilyen apróság miatt a párodra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy apróság, de engem bosszant. Szóval, a barátom szeretne hétvégén bográcsozni a szüleim kertjében. Meghívta az egyik munkatársát , és az egyik lányt aki rá van kattanva a munkatársára. De hogy a lány ne legyen egyedül, meghívta a barátnőjét is.

Engem sem kérdezett meg, és a szüleimtől sem "kért". (Nem egy 17-18 évesről, hanem egy felnőtt férfiről beszélek).

A munkatársa ellen nincs kifogásom, hisz már régóta ismerem, buliztunk is már együtt. A lányt is kedvelem, jöhet ő is. De a lány barátnőjét miért hívta meg? Egyikünk sem ismeri, egy bunkó, megbízhatatlan lány. (Ez azért lerí róla, ahhoz a falatozóhoz jár ahova mi, és azért látunk dolgokat, de a nevét nem tudjuk).


Ismerem a szüleimet, hogy biztosan semmi kifogásuk nem lesz a bográcsozás ellen, de azért haragszom egy picit, hogy először meghívja a vendégeket, aztán kérdezi meg, hogy egyáltalán lehet-e.


Jól összevesztünk ezen a butaságon, mert ő ragaszkodik, hogy mind a két lány jöjjön. Nem vagyok féltékeny, ha férfiakról lenne szó, akkor is így gondolkoznék.


2010. máj. 12. 16:14
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*a kért után kimaradt, hogy engedélyt.
2010. máj. 12. 16:18
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

elég neveletlen dolog máshoz hívni, megbeszélés nélkül. Ez az egyik.

De kinek lesz a párja a másik lány?

2010. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
Csak egy rövid buli erejéig kibírod nem?
2010. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, én a helyedben lefújnám az egészet.

23/L

2010. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Egyikünk sem ismeri, egy bunkó, megbízhatatlan lány.

HA nem ismeritek honnan tudod hogy milyen?

2010. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen meg kellett volna kérdeznie a szüleidet, hogy lehet e egyáltalán bográcsozni, és hogy hány embert hívhat, vagy valami ilyesmi. Veled kellett volna először megbeszélnie ezt, aztán meg a vendéglistát. Szerintem. Én is haragudnék, hogy előbb hívta meg a vendégeket, és utána kérdezte meg, hogy lehet e.
2010. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ez a rövid buli olyan szombat déltől vasárnap hajnalig tartana.


Sajnos már ráfaragtam, hogy ismeretlen embereket hívtam meg bulizni. (Eltűnt néhány dolog, ami nem 2-300 ft-os).

2010. máj. 12. 16:20
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a TE szuleidnel lesz a bogracsozas, valoban meg kellett volna kerdeznie toletek, hogy johet-e a lany ahelyett, hogy ot kerdezte meg eloszor.


Azt jol teszed, hogy nem vagy feltekeny, mert nincs miert, ha jol ertem. En sem ertem, hogy miert hivta meg ezt a lanyt a baratod, ha egyszer a munkatarsat akarja azzal a masik lannyal osszehozni. Ez a 3-dik szemely meg zavaro is lehet. A baratodat kerdezd meg, hogy miert hivta meg, mert en nem latom benne a logikat.

2010. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Együtt éltek az anyukádéknál?
2010. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én igen csak kiakadnék, nálunk nem szokás úgy házhoz hívni valakit, hogy a tulajtól nem kérdezzük meg.
2010. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!